Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 20 éves barátnőmnek mit...

Hardey kérdése:

20 éves barátnőmnek mit vegyek születésnapjára? Nemszeretnék az előzőkhöz hasonlót venni.

Figyelt kérdés
Plüss, ékszer kilőve, mind2 már megvolt,nem nagy házikedvenc rajongó... Nem birok neki programot készíteni, mivel szilveszterkor született xD. Ötletek?
2011. dec. 8. 19:45
 1/5 anonim válasza:

Az én barátom vett már nekem parfümöt, plüsst, ékszert, nagyon klassz sminkcuccokat :), de én úgy vagyok vele, h nem zavar, ha többször is ugyanolyan típusú dolgot kapok... Ja, meg egyszer befizetett egy sminkelésre. :D


22/L

2011. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kozmetika, masszázs ajándékutalvány. Én smink cuccnak is nagyon örülnék, de szerintem nehéz eltalálni, hogy neki mi tetszene vagy mi állna jól a bőréhez. Esetleg szép neszeszer vagy valami ruha.
2011. dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az jutott eszembe, hogy elviszem vásárolni és akkor azt vesz, ami neki tetszik, persze egy bizonyos összegig :P , mert nemtom örülne-e kozmetikának, nővére avon ügynök vagy mifene...
2011. dec. 11. 23:14
 4/5 anonim válasza:

Én most a táskatartókért vagyok oda, minden barátnőm kap tőlem egy ilyet karácsonyra! Szép is, praktikus is, szerintem igazi csajos ajándék. Itt egy kép róla:

[link]


Csak az asztal szélére kell tenni, és rá lehet akasztani a táskát.

2011. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva nem örülnék egy vásárlókörútnak vagy egy 'mond meg mit szeretnél' kérdésnek..

A barátom 1-2x megcsinálta, de utáltam, ilyenkor görcsösen néztem az árát mindennek, hogy ne egy vagyon legyen és végül nem azt választom, ami igazán tetszene, az eredménye pedig az, hogy nem is hordom, az meg neki esik rosszul...

Persze ha a te barátnőd más felfogású, akkor jó lehet, de egyáltalán nem személyes... 1 percet sem gondolkozol mivel lepd meg, majd ő kitalálja magának.. én speciel ezt nem szeretem.

Akkor inkább vegyél cipőt vagy táskát találomra, amit aztán kicserélhet ha nem tetszik neki.


Telefontok, könyv, gyertya, óra, hajvasaló, ilyesmi?

2011. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!