Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tényleg nem illik kést,...

Tényleg nem illik kést, kardot meg ilyesmit venni valakinek?

Figyelt kérdés

Mert állítólag az elrontja,"elvágja" a kapcsolatot? És hogy azt nem illik.

Csak mert a barátom nagyon szereti a késeket meg ilyesmiket és úgy vennék neki majd egyszer de mindenki azt mondja hogy ne mert rosszat jelent stb stb:/


2012. jan. 2. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg. De még ollót és tűt sem. Ezt a kérdést úgy szokták áthidalni, hogy a megajándékozott ad érte egy-két forintot, mintha megvenné az ajándékát.
2012. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy forintot kell érte kérni legalább. (Ma ugye az ötforintos a legkisebb, szóval azt.)
2012. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De jóó:D

Köszönöm szépen mindkettőtöknek:)

2012. jan. 2. 13:30
 4/12 anonim válasza:
59%
Hát én ilyenről még nem hallottam, kicsit a babona határait súrolja ez a dolog. Vedd meg neki nyugodtan, ha el lesz "vágva" a kapcsolat, az nem a kés miatt lesz.
2012. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Én is örülnék az ilyesminek, a babonákat meg hülyeségnek tartom, aki meg hisz bennük, azt egy kicsit butának...
2012. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Természetesen "babona", de emellett ez egy szokás. Pont olyan szokás, mint ahogy szülinapra ajándékot adunk. Nyilván én sem hiszek benne.
2012. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Sokkal jobb, ha szexben fizet a pénz helyett.
2012. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
És a szex után ad 5ft-ot,az aztán!!Mert így illik.
2012. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én ezt csak bicskával ismertem, hogy fizetni kell érte.

nyilván ebben is van némi furcsaság, mert például nincs olyan, hogy esküvőre nem lehet adni evőeszköz készletet, abban pedig van kés.

2012. jan. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A barátnőmtől egy gyönyörű kézműves bicskát kaptam karácsonyra, ez volt életem legszebb ajándéka.
2012. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!