Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Páromnak most lesz a 21....

Páromnak most lesz a 21. születésnapja,3 éve vagyunk együtt, már nincs ötletem, mit kapjon? Csak általam készíthető ajándék ötlet?

Figyelt kérdés

jár edzeni rendszeresen, meg versenyekre, kért egy vödör fehérjét, hogy ez legyen az ajándéka. Ezt megvettem, de szeretnék valami olyasmit is adni Neki, ami meglepetés. Legfőképp valami saját kézzel készíthető dolog érdekelne, sajnos a fehérje mellett nem nagyon tudok többet költeni.


Gondoltam főzök neki vacsit, meg gyártok kuponokat, pl.: 20perc masszázs, egy óra séta a városban...csak nem nagyon van ötletem, mit lehetne ráírni. Szüleimmel élünk, szóval az ilyen konyhaasztalon szeretkezés típusúak kilőve... :S


előre is köszi!


2012. jan. 24. 23:26
 1/7 anonim válasza:
A vacsora nagyon jó ötlet, én annak örülnék a legjobban! Szülőket küldjétek el moziba!
2012. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
21%

köss neki 1 edző nacit vagy 1 pulóvert.

Magdinéni stílusban.

2012. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
30%

Úú, tudom, hogy off, de a konyhaasztalon szexről eszembe jutott az utolsó szexünk, és muhahaha! XD


Küld el a szülőket, akkor a konyhaasztal sem tabu. :D

2012. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

nem igaz, hogy nem vagy képes egy ilyen kérdést az ünnepek/szülinap kategóriába írni...

attól még hogy a párodnak kell venni vmit, nem lesz szerelmi téma i.i.ó.a

2012. jan. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, köszönöm a segítőkész kommentet!
2012. jan. 24. 23:47
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

ezt otthon is el lehet készíteni

én múlt héten adtam ilyet a barátomnak-örült neki :)

2012. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Édes hármas megfelelő ajándék. Esetleg egy négert szervezz be magadnak ő meg recskázik közben!
2012. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!