Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Lányok, Ehhez mit szóltok...

Lányok, Ehhez mit szóltok születésnapra?

Figyelt kérdés
18. születésnapjára. 1 évesek leszünk lassan. Ice Watch Love Diamond karórára gondoltam. Dobozzal, szép csomagolással együtt. Kép: [link]
2012. jan. 29. 21:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
én mivel, hogy nem szeretem a karórát, így nem igazán jönne be. de amúgy szép:)
2012. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te minek örülnél nagyon? Neked mik tetszenek inkább?
2012. jan. 29. 21:57
 3/11 anonim ***** válasza:
órát inkább majd ballagásra ajándékozz!
2012. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én sem hordok órát,pedig 2 szép is van,de nem szeretem


de egyébként szép óra

2012. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
1. vagyok, én pl inkább fülbevalónak, sálnak, cipőnek, nyakláncnak örülnék. szülinapra pl egy szép ezüst fülbevaló szerintem nagyon jó ötlet:) bár ki mit szeret
2012. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha jól rémlik, ezek a karórák eléggé nagyok és szélesek. Ha már órát adsz, akkor legyen sokkal kisebb és szolidabb. 18 évesen gondolom úgyis inkább nőiesebb darabokra vágyik. Én ilyen órát még csak 15 éveseken láttam.


De ha tutira nem akarsz mellélőni, akkor inkább valami szép ékszert (mondjuk fülbevalót) adj neki, annak minden lány örülne. Egy szép ezüstfülbevalót kapsz annyiért, mint ez az óra és ha van benne valami szép kő, mondjuk holdkő, vagy cirkónia, tuti a siker. :)

2012. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"1 évesek leszünk lassan"

Akkor ennyi idő alatt nem tudtál meg róla annyit, hogy örülne -e egy karórának, vagy ha igen, akkor bejön -e neki ez a stílus?

Ajándékot ne úgy vegyél neki, hogy az a jó, ami a legtöbb embernek tetszik, és az ára is elég magas, hanem aszerint, hogy mire vágyik. Honnan tudod meg, mire vágyik? 1 év tapasztalata, figyelmessége.

Ha ez nincs meg, vehetsz neki akármit, vagy beletrafálsz, vagy nem.

2012. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Undoritó! Én is lány vagyok, de ilyet semmi pénzért nem hordanék.

De ha a csajnak tetszene...ám legyen!

2012. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem szép, én örülnék neki:)
2012. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem szép, de annyi embernek van már ilyene, hogy így már nem olyan különleges.Én örülnék pl. vm különleges medálnak, parfümnek
2012. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!