Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Barátnőmnek 18. Születésnapjár...

Barátnőmnek 18. Születésnapjára mit vegyek? 18F

Figyelt kérdés
Lassan 1 évesek leszünk. Én is 18 vagyok. Amit már kapott tőlem: Parfüm ajándékcsomag, Képkeret, Fülbevaló, Nyaklánc, Karkötő, Könyv, Virág. Azt tudom, hogy szereti azt ami csillog és rózsaszín az biztos. Segítsetek nekem. Köszi!
2012. jan. 30. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálj neki valamit saját kezűleg! Akár főzz vacsit, pl spagettit (nem nagy show, ha más ne, anyud segít), ha nincs kézügyességed, vagy jobb ötleted.
2012. jan. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egyik barátnőm a hapsijának adott egy párnát, amire a közös képüket nyomtatta rá. :) Nagyon szép volt, te is csinálhatnál ilyesmit, lehet rózsaszín, díszes, csicsás, azt szeretik a lányok. :) (Magamból is kiindulva... :))

Mellé a vacsora jó ötlet, elvihetnéd valami romantikus helyre, ahol csend van, kettesben vagytok, látszódnak a város fényei, hangulat, gyertya... én biztosan valami ilyesmire vágynék.

2012. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"szereti azt ami csillog" Polírozd fel a bohócot és kapja azt. "Parfüm ajándékcsomag, Képkeret, Fülbevaló, Nyaklánc, Karkötő, Könyv, Virág" Nem halmoztad el eddig el egy kicsit. Túl jól van tartva. Vegyél kicsit vissza.
2012. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ah, ha kicsit vissza venne, már feltűnne a lánynak...vajon két év múlva mit fogsz neki adni, BMW-t? :D
2012. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két év múlva BMW-t. AAA dehogy. Akkor már az Endeavour -t fogja felújítani és azt adja a lánynak. Majd együtt szépen elutaznak a Marsra nászútra. Mert akkor már az lesz a lány elvárása. Sokan meg csodálkoznak miért van ennyi elkényeztetett liba a világon.
2012. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!