Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pesten tudtok konkrét méteráru...

Pesten tudtok konkrét méterárut, ahol műbőrt árulnak?

Figyelt kérdés

És ha igen, kb. mennyi métere?


Kisvárosban elküldtek, hogy náluk ilyet nem tartanak. Pontos címek érdekelnének a fővárosban. Előre is köszi!


2012. febr. 3. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen színű kell és mire kell?

Itt találsz többfélét, vastagot vékonyat ez ilyen bútoranyagos bolt, de ruhához is jó vékonyabb anyagú műbőrt is kapni kb 2200-2900Ft métere

[link]


S ha már erre jársz akkor nincs messze tőle a Taylor,

3300-5500Ft a lakkbőr a fekete drágábbik két irányba elasztikus valami zseniális, jó vele dolgozni, és rugalmas, kellemes tapintású :)

[link]


Gyalog sztem 15p a két hely egymástól :)

[link]

2012. febr. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jah és általában 140-150 szélesek mind
2012. febr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a részletes választ, nagyon sokat segítettél!


Vastagabb kellene, valódi acélmerevítős fűzőhöz, fekete színben,

valamint mindegy milyen vastagságú, natúr/világos színű, mellényhez:)

2012. febr. 4. 01:22
 4/9 A kérdező kommentje:
Viszont ez a lakkbőr igazán jónak néz ki! Szerinted egy nadrág megoldható belőle?:)
2012. febr. 4. 01:23
 5/9 anonim ***** válasza:

ha belefér a költségeidbe akkor lakkbőr:) csak belül más anyagot használj a fűzőhöz. vagy akár 3 réteg anyag és a külső a lakkbőr, így elég merev. A Népszínház utcai bőr vékonyabbik fajtája kb ilyen: [link] ennél van vastagabb de azt már nemigen lehet varrni...

A lakkbőrből sztem bármi megoldható :D Persze pénz kérdés mennyi anyag kell, mennyit lehet kijojózni :D Nagyon könnyen varrható akár kézzel is, rugalmas, teljesen jó naci lehet belőle :) Én merevebb lakkbőrből csináltam oldalt kötős fürdő bugyiszerűséget... de elállt a testemtől, viszont a rugalmas lakkbőr maga volt a tökély :D Az tuti hogy a következő jelmezemnél vagy 2-3 m-t veszek belőle, ha telik rá a pénztárcámból... mert még a maradék anyagokat is felhasználom :D nagyon jóóó

2012. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szép ez a kép, viszont tényleg elég vékonynak tűnik az anyag. Azt hiszem az lesz a legjobb, ha elmegyek és megnézem magamnak végülis :D

A fűzőhöz viszont mindenképpen valami sima, normál bőrhatású anyagot akarok (aztán majd egyszer lakkosat is, de ezt már olyan régóta tervezem, hogy előbb ez:). Egyébként is muszáj 3 rétegnek lennie, bár közbenső fűzővásznat valószínűleg sehol nem kapok itthon, úgyhogy kénytelen leszek beérni valami szimplán erős anyaggal. Aztán meg a bélés:)

Viszont a nadrághoz akkor az elasztikus lakkbőr....:) beleszerettem első látásra abba az anyagba, régóta szeretnék olyan nadrágot.

2012. febr. 4. 22:04
 7/9 anonim ***** válasza:
:D engem pedig képről nem győzött meg, de varrtam a nem elasztikusat... utána ezt... és úúúúúúúúúúh azt még varrni is nagyon jó XD no mindegy befejezem :P am érdemes körülnézni a Taylorban lehet akad bármi más cucc is, a Népszínház utcában meg kirakják az anyagdarabokat, hogy ne a nagy tekercset kelljen levenni :) és kb 15perc a kettő közt a távolság:P
2012. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Népszínház utcában vásárolt fekete műbőrből én is varrattam nadrágot, hát, elég merev anyag, és olyan érdekes egyenetlen a felülete. Az a poén, hogy egyszer láttam egy Ikarus busz üléshuzataként is, majdnem felröhögtem :D ! Taylor-féle lakkból pedig készült egy partizós overállom, az 3 évig bírta úgy, hogy semmilyen sérülés, leválás nem keletkezett a felületén! Most is rendben van, csak elajándékoztam :) . Nagy Lajos király útján is körülnézhetnél a RO-KA textilnél, ahogy látom, nekik folyamatosan bővül a kínálatuk.
2012. márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Más, "textiles" kérdésre írtam ezt a választ, de ide is passzol:


"Ez nem túl olcsó, de jó minőségű:


[link]


Ennek a cégnek a Rákóczi úti boltjában vettem kb. 3000/m áron olyan textilbőrt, amivel egy kocsit el lehet vontatni, de hajlékony és kellemes a tapintása:


[link]


Az a tapasztalatom, hogy olcsóbb termékekkel csak pénzt dobsz ki az ablakon, mert egy idő után leválik a műbőr felső plasztik rétege a hordozótextilről. Jó vásárlást!"

2013. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!