Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit szólnál ha a barátod...

Mit szólnál ha a barátod piákat venne születésnapodra?

Figyelt kérdés
nem számítottam nagy dologra de erre végképp nem. mondta hogy nem tud mit venni (szerintem egy lánynak azért nem olyan nehéz mit venni) aztán kezembe nyomott egy zacskót teli piával (sör, pezsgő) de mondta még egy karton cigi talán jobb lett volna. néha cigizek és iszok egy pohárral de ezt elég sértőnek érzem. ennél még egy desszert is jobb lett volna. szerinted? 2 éve együtt.
2012. febr. 12. 13:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%

Antialkoholista vagyok így nagyon meglepődnék. Utoljára az esküvőnkön ittam egy pohár pezsgőt, muszájból.

K.rva jó, hogy két év után ennyire ismer.

2012. febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
33%
Én örülnék,mint majom a farkának! Főleg ha jóféle,fini,minőségi piát kapnék:)
2012. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
elég sértő egy nőnek italt venni... szerintem és igen elég szomorú h ennyire nem ismer de meg is mondom neki
2012. febr. 12. 13:41
 4/31 anonim ***** válasza:
44%

már akinek sértő. A szándék a fontos,de lehet egyébként,hogy te az a fajta ember vagy aki minden ajándékba belekötött volna,ha bonbon akkor mirét iylen snassz,ha kávé akkor mirét az,ha ékszer abból már 5000 darab stb

Mellesleg köszi,hogy lepontoztál mikor én a kérdésre válaszoltam.vagy ezt azért kérdezted meg,hogy mindenki egyetértsen veled?

2012. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy meg túlreagálod, ennyit se érdemeltél volna ha ilyen hisztis libaként viselkedsz
2012. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 bánomisén ***** válasza:
100%
Két éve együtt vagytok és nem tud neked mit venni, csak piát??? Inkább vett volna egy bizsu karkötőt, vagy egy csokor virágot, vagy csokit, bármit... Figyel rád ez az ember, vagy csak úgy elvan melletted évek óta?
2012. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
nem tudom ti mit szóltatok volna születésnapra egy nejlonszatyor alkoholnak? és tudok örülni apróságoknak de ez gáz. és nem pontozok én senkit
2012. febr. 12. 13:48
 8/31 A kérdező kommentje:
figyel a maga módján de ezen kiakadtam
2012. febr. 12. 13:48
 9/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha minőségi alkohol, akkor én örülnék. Mondjuk a sört utálom, de gondolom te nem ha azt vesz. Egy jó pezsi meg bármikor jöhet:D
2012. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

Megértelek.. a cigi még a piánál is rosszabb ötlet... De mondjuk akkor vett volna egy ízléses bort, nem sört a pezsgő az még oké. Te ismered, érzed hogy szeret e igazából, lehet tényleg olyan ember aki egyszerűen képtelen ajándékot venni, mert nem fogja fel hogy a szándék a legfontosabb, meg hogy azt érezze a nő hogy ez az ajándék neki szól. Ezért van az, hogy akár egy kézzel készített, vagy személyes dolog is nyerő ajándék lehet. Lehet a barátod bepánikolt és utolsó pillanatig variált aztán így cselekedett, bár személyes véleményem ebben az esetben még valamilyen nőies általános tucat ajándék is jobb hisz minden nő örül egy virágnak, parfümnek stb...


25/F

2012. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!