Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyumnak most lesz a 40....

Anyumnak most lesz a 40. szülinapja mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Nem szereti az ékszereket,körömlakkokat.Most van egy csomó parfümje.Teljesen kifogytam az ötletekből.Ti mit adnátok?Ráadásul a szüli és névnapja ugyanazon a napon van.SEGÍTSETEK!
2012. márc. 1. 14:59
 1/5 anonim válasza:
süss neki egy tortát. biztosan nagyon értékelné. valószinűleg nem vár valami drága ajándékot tőled, de ebben a szived lelked benne lenne.
2012. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha hozzáférsz az otthon tartott családi fényképekhez, akkor válogass belőle és tedd be egy szép nagy alakú (esetleg kézzel készített) fotóalbumba.

Vagy ha minden kép digitális, állíts össze egy fotókönyvet neki.

2012. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A torta nagyon jó ötlet.

Én az anyukámnak tavaly anyák napjára sütöttem először. Hozzáteszem, hogy úgy, hogy se főzni se sütni nem tudok egyáltalán. Szörnyen ügyetlen vagyok az ilyesmi dolgokhoz.

De összedobtam valamit, megsütöttem kettévágtam, és a két piskóta közé beöntöttem egy üveg lekvárt:D Mivel szét akart esni kisebb fém hústűket szurkáltam bele. Anya amikor meglátta nemtudta, hogy sírjon vagy nevessen, mert szörnyen nézet ki, de örült neki :D

L/18

2012. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is tetszika torta nekem meg ma van ás a 40.-dik és 10-vagyok nem tudod tortát sütni boltba enm akarok emnni vaalmit én akaor csinálni neki help?
2012. aug. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lehet előre készitett tortalapot megtölteni, az nem ördöngősség. Tölteléknek pl. gesztenyepürét tejszinnel keversz.
2012. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!