Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit készítsek saját kezűleg...

Mit készítsek saját kezűleg anyukámnak 39. szülinapjára? Szeretnék valami szépet készíteni amihez nem olyan drágák a hozzávalók

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű falemezből összeragaszthatsz neki egy kisebb asztali polcot vagy ceruza tartót amibe mindenfélét tárolhatna.

Ha van nagyon jó kézügyességed akkor egy ékszeres dobozt is összetákolhatsz neki annak örülni fog.

2012. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha szereti az ékszereket, akkor csinálhatsz szép üveggyöngyökből fülbevalót, amiről senki meg nem mondaná, hogy saját készítésű. :D

Osztálytársam is szokott és nagyon szépek. :)

2012. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm
2012. márc. 4. 17:40
 4/6 anonim válasza:

Csinálhatnál neki egy maradandót (jó ötlet a gyöngyfűzés, vagy bármilyen kézimunka - terítő: keresztszemes himzéssel...stb)És egy tortát vagy sütit vagy csinálsz egy finom ebédet és meghívod az egész családot.

Saját kézzel készített dolgoknak örülnek leginkább és ha a család együtt van. Sok sikert és Boldog születésnapot anyukádnak.

2012. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én karácsonyra csináltam azt, hogy vettem képkereteket amihez ugye van üveglap és arra az üveglapra üvegfestékkel készítettem mintákat. Javaslatom mintára: írd be google-ba, hogy virágcsokor vagy amit szeretnél festeni, fent katt a képekre és oldalt ott lesz, hogy vonalrajz. Nekünk nem jó a nyomtatónk úgyhogy monitorra teszem a lapot, ott átrajzolom, papírra üveglap és már mehet is a festés. Sok sikert!
2012. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2012. márc. 9. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!