Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Fiuk milyen kajának örülnétek...

Fiuk milyen kajának örülnétek valentin napon rántott sajt szalma krumplival es tartármártással vagy saját házi készitésü pizzának (20 éves a baratom)?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Olyan kaját csinálj,amit máskor is szoktál. Semmivel sem különb nap ez a többinél.

27/F

2012. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Agybeteg amerikai (bocsánat USA-beli) felkapott hülyeség ez az egész valentinosdi.


Ha azt kérdezed, milyen ünnepi ételt készíts a barátodnak mondjuk megismerkedésetek évfordulóján, ez a kettő nem lenne benne. Egyáltalán semmi gyorséttermi étel. Tehát a rántott husi is kiesik.

Ha szereted, tudom milyen ételeket fogyaszt szívesen, s melyek azok, amelyekre fanyalog.

Készíts olyant, amit szeret, csak kicsit turbózd fel. Minden ételnek létezik egyszerűbb és rafináltabb változata. S legyen a „köret” is alkalmi. Csinos, hangulatos terítés, finom, könnyű ital, kellemes zene stb.

2012. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nálunk ez a menü egy hétköznapi kaja ha nincs időm akkor gyorsan sütök krumplit és hozzá sajtot, a pizza meg vacsoránk szokott lenni

így párom észre se venné, hogy én ezt Valentin nap alkalmából csináltam


Ha nagyot akarsz nála aratni csinálj valami irtó finom sütit de biztosabb az ha cukrászdába veszed, és egy szexi ruha, pezsgő valami fiús film és kész is a nagy Valentin napi meglepi



A szexi ruha ne legyen csak melltartó és tanga, hanem valami igazán szexi ruha legyen

2012. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na ezt megkapta szegény kérdező...

Mi van, ha örül, ha csinál egy jó rántottsajtot, hiszen kb. 16-18 éves és nem nagyon szokott főzni...

Szerintem rendben van ez így, biztos értékelni fogja a barátja.

2012. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Shai-Hulud ***** válasza:
72%
Bálintnak hívják a szerencsés fiút? :-)
2012. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a rántott sajtot választanám.
2012. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pizza
2012. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tökfőzelék ifjú asszony módra.
2012. febr. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!