Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vigyen 5...

Milyen ajándékot vigyen 5 éves kisfiam egy 5 éves kislány szülinapi bulijába?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Rajzoljon vagy gyurmából készítsen neki valamit.
2012. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Plüssállatkát :)
2012. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1, szép dolog a saját készítésű ajándék,de szerinted egy 5éves kislány mit kezd vele?

a kérdésre válaszolva: aquarell ceruza, kifestő, nyomdakészlet, állatos sablonok, lego (sok lány szereti, én "suttyomban" néha még előveszem a régi készletet (: )

..mindenesetre ne a barbiebabák számát növeld szerintem, válassz valami kreatívabb dolgot, és

esetleg mellé virág (kiskoromban apukámtól kaptam valamelyik szülinapomra, odáig voltam érte, mert ez pont olyan, mint ahogy a nagyok szokták (: )

16/L

2012. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
#3 Praktikusak az általad leírtak, de szerinted egy 5 éves hogyan/miből fogja ezeket megvenni?
2012. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mivel nem az 5 éves kisfiú írta ki a kérdést, ezért feltételeztem, hogy az anyukája minden téren, így anyagiakban is támogatja a gyermeket. (:
2012. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az én gyerekem egy képességfejlesztő kártyát és egy finom bonbont vitt az egyik ovis társának a szülinapjára. Abszolút megfelelt. Túlzásokba nem kell esni szerintem.
2012. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Mivel anyuka kihangsúlyozta, hogy az 5 éves kisfiú vinné az ajándékot, így feltételezem, hogy nem az a cél, hogy ő vegye meg...


De tudod mit, legyen neked igazad!

2012. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azzal értek egyet, aki a kreatív ajándékokat javasolta.

Szép dolog valóban egy saját készítésű rajz, lehet persze azt is tenni a csomagba, de (sajnos, nem sajnos? mindenki döntse el maga) ilyenkor ez igenis úgy szokás, hogy visznek "igazi" ajándékot is. Nem kell drágát, de azért valami játéknak örülnek a kicsik ebben a korban még a legjobban.

A plüssnek is tuti a sikere szerintem, de valóban nem rossz ötlet valami nyomdakészlet, formázható lufi (amiből az állatokat is csinálják), legó, kifestő, zsírkréta és/vagy filctoll készlet, kicsiknek való társas- vagy kártyajáték, állatfigurák (Schleich-re gondolok), stb.

Ezek közül lehet olcsóbbakat is kinézni, a kislány tuti örülni fog neki. Mellé a virág is jó ötlet, mert hát ugye a nagyok így szokták tényleg. :) Lehet kis csokit vagy sütit is vinni, a buliba az úgyis jól jön.

És, ha tényleg rajzol vagy készít valamit a kisfiú, az mehet mellé, nagyon aranyos dolog lenne.

2012. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kis édesség+rajz
2012. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!