Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egy számomra nagyon kedves...

Egy számomra nagyon kedves fiúnak (. ) lesz a 24. szülinapja holnap. Milyen képeslappal, képpel vagy bármi mással köszönthetném fel?

Figyelt kérdés
Személyesen nem tudom, mert jó távol vagyunk egymástól...de szeretnék neki valami aranyossággal kedveskedni, viszont nem tudom mi lenne a legjobb. :S
2012. márc. 27. 09:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg lehetnek pár szép sor, ami nem is túl érzelgős de azért megkülönböztet engem a többi facebook barátja köszöntőjétől a falán :))...
2012. márc. 27. 09:47
 2/5 anonim ***** válasza:

ááááááááááááááááááá


ne legyél már ennyire elveszett, magadtól nem tudsz neki írni

2012. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Istenem, mennyire nem érted a helyzetemet... persze h tudok magamtól is írni, nem vagyok béna, csak tippeket szerettem volna, hogy mégis mi a fene tetszik a fiúknak... ő nagyon fontos nekem, persze semmi nincs köztünk, csak volt, 2 éve, azóta sem tudom kiverni a buta fejemből és valami olyasmit szerettem volna írni neki, ami személyes, szívhez szóló,de mégsem "sok"...

ha ezt írom: "Kívánok mosolyokat, milliónyi boldog pillanatot, szeretetet, egészséget, szerelmet...legboldogabb Születésnapot!"???

2012. márc. 27. 19:48
 4/5 A kérdező kommentje:
a boldog pillanat helyett csodás pillanat:))
2012. márc. 27. 19:53
 5/5 anonim válasza:
Hát ez nagyon eredeti. :)
2012. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!