Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mivel ajándékozhatnám meg a...

Mivel ajándékozhatnám meg a feleségemet a 30. -ik szülinapjára? NE HÜLYESÉGET ÍRJATOK LÉGYSZI!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyiért?
2012. ápr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

- ha van még időd, lesd a szavait, hátha jön egy elejtett félmondat, amiből kiderül, mire vágyik nagyon


- add meg neki azt, amit nagyon nyíltan szeretne, de sajnálta rá eddig a pénzt vagy a fáradtságot


- élményajándék: bérlet valami szépségszalonba, vagy színházjegy, kirándulás, nyaralás, sétarepülés, esti hajókázás...


- kérj autogramot és szülinapi jókívánságokat a nevére a kedvenc szupersztárjától


- gyűjts össze a barátai jókívánságait, közös fényképeiket, stb. egy albumba, és köttesd be


- készíts fotóalbumot az eltelt 30 évről, melyben szeretteivel szerepel, és ahol megjelennek élete nagy és boldog eseményei


- esetleg háziállat, de csak ha tényleg jó helye lenne

2012. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ez hülyeség -e, szerintem kreatív és romantikus. Nekem ez tetszene.


Én egyedi evőeszköz készletet rendelnék. Méghozzá olyat, hogy felül fent legyen rajta, hogy 30 év. A nyélen pedig rajt lehetne minta olyan eseményekért, amiért pl. hálás vagy neki vagy ami fontos volt mindkettőtöknek.


Ezt gravíroztathatod. Ezzel sajnos nem tudom ki foglalkozik, de esetleg egy próbát megér.


Vagy készíttetheted ezzel az eladóval is. Én már rendeltem tőle több mindent, nagyon kedves és megbízható. Küld képet a termékről, hogy ilyennek képzeled -e.

Csak kreatívnak kell lenni, nem sablonosnak:

[link]

2012. ápr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Èn egy órát kaptam, mert már régóta vágytam rá.

De lehet égszert is föleg ha szereti.


A férjem élményt kapott ö helikoptert vezethetett.


èlményben adhatsz neki pl balaton feletti léghajózást, vagy sétarepülést a szülö városa felett. Egy hétvégét valami fürdöben, vagy egy egész hetet.

vagy ha szereti az extrém dolgokat akkor ejtöernyös tandem ugrás. (anyósom 50-ik szülinapra kapta)

2012. ápr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy füzetünk, mindenki beleírja, mire vágyik, és abból a listából veszünk egymásnak. Így meglepi is és nem is hülyeség. Én pl. kiborulnék egy evőeszközkészlettől. Gravírozással is meg anélkül is.

A wellnes nem rossz, de nem személyes dolog, mint pl. egy ékszer, ruha, könyv stb.

2012. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az evőeszközkészlettől én is kiborulnék (párom tudja is hogy semmilyen konyhai gépet,vagy bármit amivel dolgozni kell,nehogy vegyen)


a wellnes viszont jó ötlet,nem értem miért személytelen,én imádom amikor kimozdulunk 2-3 napra ismeretlen helyre,pezsgőfürdő,szauna,romantika,stb stb

N

2012. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem parfüm v egy új ruha ideál
2012. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!