Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 12 éves lánynak mi tetszene?...

12 éves lánynak mi tetszene? . Szülinapi ajándékra

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 20:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem valami ékszer,már elég nagy hozzá. Arany,ezüst.
2012. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Notesz,könyv,csoki,ékszer,haj kiegészítő,fényképalbum,tusfürdő,dobozka.
2012. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én húgom 13 éves, imádja a kis csecsebecséket. Szerintem menj a Claire's-be és ott vegyél neki valami apróságot. Nagyon jó dolgok vannak megfizethető áron.
2012. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Vattacukor készítő gépet. Ez most nagyon menő. [link]
2012. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szerintem ahhoz elég nagy,hogy pl.A Szent Johanna Gimi 1.részét elkezdje olvasni vagy haj ki egészítők ruha táska,vagy cipő vagy kár egy bicikli görkori valami ilyesmit:)
2012. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Pesten(de nem csak ott)lehet kapni olyan ékszertartót hogy egy kicsi ruhafogas és egy ruha van rajta ilyen próbababaszerű és vannak rajta kicsi fogasok.Különböző féle ruhák vannak nekem is van egy olyan ha vannak ékszerei amit rá tud rakni.Én örülnék neki! :D (Pl.: Asia Center)
2012. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
szépítőszerek, smink cuccok.
2012. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 csillogócsajszi43 válasza:
szerencséd van én is 12 éves lány vagyok! Ha szeret olvasni akkor valami klassz regényt vagy egy szép szines albumot...vagy egy szájfényt, körömlakkot, parfüm...cd, dvd, csillógó zselés toll meg valami lányos napló füzet vagy notesz félét..én személyesen ilyesminek örülnék :)
2012. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én is 12 éves vagyok. :P És lány, természetesen. Nagy regényimádó. Főleg fantasy..., ilyen misztikus. A a leányka is szereti az ilyesmit akkor ajánlom neki a Fallen:kitaszítva c. könyvet. ( regényt ) Még elméletileg nincs lefordítva a többi 2 kötet, ami a folytatása. Talán még a 3. kötet sincs megírva...

Most hajtok egy nyakláncra, olyanra, amilyet a bátyám adott a barátnőjének érettségi ajándékként. ( bátyám 19 ) Egy, ilyen Arwen nyaklánc.


[link]


Ha szereti a Gyűrűk urán, nagyon jó ajándék lenne. ^^

2012. máj. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
smink, nyaklánc, gyűrű, fülbevaló :D
2012. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!