Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nem tudom, hogy a kérdést...

Nem tudom, hogy a kérdést hova írjam, de ida írom. Mit vegyek a barátomnak a 22. születésnapjára?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 11:46
 1/1 anonim válasza:
Feltételezem, a barátod fiú, és te egy lány vagy.:D Szerintem a bor,bonbon,nyakkendő,zokni,fényképes bögre,toll,kulcstartó,stb. nagyon ciki ajándékok, és ízléstelenek. Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, de szervezhetnél neki egy egész estés kis meglepetést. Főzöl egy finom vacsorát, vagy elmentek a kedvenc éttermébe, ilyesmik, aztán meglephetnéd őt magaddal. Meg egy szexis fehérneművel..Gondolom érted. Ha mindenféleképpen venni akarsz neki valamit, az ízlésére szabottan tedd, de szerintem nem igazán vár olyan ajándékot amire egy vagyont kell költened, úgyhogy a férfi két gyengepontját (has,farok) megcélozva sikert arathatsz.;)
2012. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!