Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogy esik az ilyen nektek?

Hogy esik az ilyen nektek?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek (nincs legjobb barátnőm, nekem csak inkább ismerőseim, kedves barátaim vannak) vettem ajándékot, felköszöntöttem, facebookon is még kétszer, mert fontos Nekem, és örülök, ha boldog :)

Viszont ma együtt voltunk egésznap, és semmit se szólt, nem gondolt rán konkrétan senki, nem csak ő.

Édesanyámnak jutottam eszébe illetve az értelmileg visszamaradott unokanővéremnek, akit nagyon szeretek, engem egyáltalán nem érdekel, hogy beteg, szeretettel tele van. Már reggel 6 órakor írt is nekem sms-t, annyira boldog voltam :)

Akikre ilyenkor úgy számítanék MÉG, nem kerestek abszolút...

Nektek ez hogy esne? 21 éves lettem.

Facebookon nem írhat más az üzenőfalamra csak én, pont ezért, mert NEM ott kell "ünnepelni"... képesek a testvéreim ott felköszönteni, de SOHA nem hívtak fel, és most, hogy nem tudnak írni valóban nem hívnak... reggel küldött munkával kapcsolatban nővérem egy levelet, de semmi se volt benne, hogy boldog szülinapot, még említést se tett. Nekem ez mélységesen fáj :( Én mindig gondolok rájuk. És a legrosszabb, nem ez az egyedüli eset....


2012. máj. 15. 16:44
 1/4 A kérdező kommentje:

ami még érdekesebb, hogy Párommal együtt megünnepeltük már a Családdal, volt tortánk külön-külön (Ő május 9.-ei) és tettem fel MA képet, hogyhát boldog születésnapot nekem, miközben mosolyogva vágom a tortám. Nagyon tetszik a kép, és kedves emlék számomra, gondoltam felteszem, miért ne?! Ebből se esik le az embereknek?

Körülbelül 2-3 embertől várnám, hogy gondoljon rám.... Nekem ez nagyon rosszul esik.

2012. máj. 15. 17:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Boldog születésnapot!


Egyébként én már régen nem foglalkozom ilyennel.Engem se köszöntöttek fel,de volt aki előre megemlítette,hogy "Ja! szerdán lesz ám a szülinapom"

na és??? nekem is volt.Én már régen nem köszöntöm fel azokat akik engem sem köszöntenek fel.

A facebook meg magasról nem érdekel,így hogy oda ki ír és ki nem ír az nekem nem okoz fejfájást.

Felesleges rágod magad.Hagyd a csudába az egészet.

Legközelebb ha a nővérednek vagy barátaidnak névnap vagy szülinapja lesz akkor te sem említsd meg.Ne is jusson eszedbe.Ha szóvá tenné,akkor te is mondhatod azt amit én szoktam. -Nekem is volt szülinapom..

2012. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Valami oka biztos van hogy elfelejtették a születés napodat, de ha ez először fordul elő veled, közel sem biztos hogy azért mert nem számítasz nekik, meg hát nem egy ünnep fogja bebizonyítani hogy kik számára vagy igazán fontos, bár megértelek hogy rosszul esik. Viszont ha egy ismerősöd felhívta a rá a figyelmüket és ők mégsem tesznek semmit.. hát passz ha valami gondjuk van veled akkor azt nem ártana tisztázniuk veled
2012. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha olyan viszonyban vagytok, egy durcizós "köszi, hogy felköszöntöttetek!" beleférhet, és ha jövőre sem köszöntenek fel, akkor én se erőltetném. Úgy értem, az ő ünneplésüket :)


Amúgy boldog szülinapot! És tőlem nem azért, hogy viszonozd! :D

2012. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!