Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 10 éves öcsémnek mit adjak?

10 éves öcsémnek mit adjak?

Figyelt kérdés

Hétvégén tartunk neki egy kis sütögetős bulit.

Anyáméktól telefont kap, hogy tudja értesíteni őket, ha valamelyik szakkör elmarad (a poén az, hogy nem is kért telefont). Sőt igazából semmit sem kért.

Én meg meg vagyok lőve, mert semmi nem jut eszembe (meg azért anyagilag sem vagyok eleresztve). Olvasni nem nagyon szeret, a zene iránt még annyira nem érdeklődik. Kis autókat meg hasonlót nem akarok adni neki, mert azokból annyi van már, mint a franc otthon. Bayblade is van neki sok.

Szereti a Narutot (egyéb animéket), meg az ilyen harcolós játékokat, de olyan pc játékot, ami esetleg tetszene neki nem tudok venni, mert nem viszi a gép (3 éves a gép).

Elég sürgős lenne a dolog, szóval, ha valakinek eszébe jutott valami, akkor írjátok le!

Előre is köszönöm! :)



2012. máj. 22. 16:22
 1/3 anonim válasza:
szia az ötletem ha már telefont kap vegyél hozá valamit pl:, tokot valami diszt rá én örünék neki.
2012. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
memória kártyát;plüssmacit;kulcstartó; de a szülinap nem abból áll hogy veszel neki valamit,hanem hogy gondolsz-e rá.
2012. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Tudom, hogy nem arról szól, de azért mégis szeretnék neki adni valami kis jelképes ajándékot...

2012. máj. 22. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!