Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátom 18....

Mit vegyek a barátom 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Először pólót szerettem volna csináltatni, de valahogy nem tűnik elég egyedinek. Valami vicces, emlékezetes ajándékot szeretnék adni 5-6 ezer forintból. Mondtak guminőt, szivart... nem rossz ötlet, de mégsem elég jó. Szerintetek? Ti minek örülnétek?
2012. máj. 28. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
talán add magadat egy szexi fehérneműbe ;)
2012. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre is és lehet h ezt is fogom csinálni, de ezen kívül szeretnék valamit, amit ha meglát eszébe jut, hogy na igen ilyen volt a 18. szülinapom... :D
2012. máj. 28. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:

hát mit szeret barátod?

pl. barátom DC és Monster energy "függő" ezért csináltattam neki (20.szülinapjára) egy kulcstartót, fekete a DC rajt és egy kis zöld monsteres doboz xD 6800 Ft-ból kijött és egyedi tervezés volt meg minden kutyafüle xD és még bele volt gravíroztatva a kedvenc számából egy részlet :D

2012. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kulcstartó nem is rossz ötlet... Szereti a fantasy dolgokat meg a rockot, de inkább valami poénosban gondolkozom... de lehet, hogy megpróbálkozom egy kulcstartóval :D köszi az ötletet!
2012. máj. 28. 20:35
 5/5 anonim válasza:

Tortát,marcipánnal a tetején felirattal akár,cukrászdából tudsz rendelni amit akarsz!!!

Ha meg akarod viccelni vegyél egy bébiruhát vagy kis cipőt,vagy egy terhességi tesztet! Tutti be fog ijedni,egy ismerősöm megcsinálta a barátjával!

Amúgy neked kell tudnod:))))))))),te ismered őt.

2012. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!