Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen apró ajándékötleteket...

Milyen apró ajándékötleteket ajánlanátok édesanyám 50. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Itt a kérdések között találtam egy jó ötletet, hogy a válaszoló az anyukájának 50 apró ajándékkal kedveskedett az 50. születésnapjára. Természetesen lesz "nagy" ajándék - aranyfülbevaló, étterem, óriás virág, de nagyon tetszik még ez az 50 apró ajándék is.

Adnátok ötleteket, hogy miket lehetne belecsomagolni pici dobozokba ajándékként? "csak" 50 darab kellene :-)


2012. jún. 4. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én személyes dolgokat adnék neki. Mondjuk összeállíthatnál neki egy könyvet 50 oldallal, minden évről egyet. Mik voltak az akkori hírek, mi történt a családdal, stb... gyakorlatilag egy személyes évkönyv.
2012. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mi a maximum méret?

mert oké,hogy ne legyen drága,50 darabnál igy is sok,de mekkora dobozkákra gondoltál?


kis szerencseelefánt (felálló ormányú),kis buddha, szerencsesüti,kulcstartó,

2012. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szappan, kis mintatermékek, amik a DM-be vannak, zokni, kendő, bizsuk, tollak, szemüvegtörlő, szemüveg-lánc nyakba, körömlakk, gyűszű, zsebkendő, hajgumik, édességek, tictac, kicsi virágcserép, mini képkeret, kiskanál
2012. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

virágmag,cd-re irt kedvenc zene,dvd-n kedvenc film,ha siminkel akkor szájfény,minirúzs,szemfesték,

pénztárcába rakható kis kép a családról

2012. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék egy masszázs utalványnak, vagy egy színházjegynek is. Az apró ajándékok közé tehetsz még fül klipszet, sorsjegyet, bon-bon-t, szerencseköveket, ingát, / ha ezoterikus beállítottságú/ apró porcelán figurákat...
2012. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Esetleg egy PowerPoint bemutató 50 képpel vagy idézettel?


Kis ajándéknak: Bonbon, csoki, kis szerencsekavics (vett vagy gyűjtött), plüss figura (az idősebbek is szeretik ám :) ) mindennapokban használható apróságok (toll, kis notesz, egy pár vicces zokni, kendő, ...stb.) amire épp szüksége van.

2012. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és ha vannak gyerekek, ők is csinálhatnak saját készítésű ajándékot a dobozkákba. Az a legértékesebb!
2012. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket, néhányat már fel is írtam a listára :-)
2012. jún. 6. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!