Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Vigyek valamit vagy esetleg...

Vigyek valamit vagy esetleg ajándékot? Fontooos.

Figyelt kérdés

A pasim megkért,h menjek el vele az egyik lány ismerősének a szülinapi bulijára, ahol szinte senkit nem fogok ismerni. :/:) de nem ez a lényeg hanem h nekem illene vinnem valamit vagy ajándékot? igaz nem ismerem a csajt meg semmi. és piát is csak akkor kell vinni ha van olyan amit kimondottan inni szeretnél.

szval szerintetek?? köszönöm előre is a válaszokat!

puszii.

19/L



2012. jún. 24. 02:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ajándékot a pasiddal beszéld meg,vigyetek együtt valamit.

Piát szerintem illik vinni,de az is attól függ,hol lesz a buli. Ha házibuli,akkor illik vinni valamit,ha szórakózóhelyen lesz,akkor nem,hisz úgysem vihetitek be.

2012. jún. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Illik vinni valamit akárki is hívott meg. Ha nem is ismered majd megismered a lényeg hogy hivatalos vagy oda, és ha hivatalos vagy akkor illik valamit adni is.
2012. jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vinnék mondjuk egy szebb bonbont.
2012. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))
2012. jún. 25. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!