Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez nem kevés?

Szerintetek ez nem kevés?

Figyelt kérdés

Igazából a barátomnak most lesz a szülinapja. Nincs munkám, nem tudtam neki venni sok mindent, Ő meg mindig megad nekem mindent... Szóval csak egy övtáskát tudtam kiszorítani neki ami márkásabb az átlagnál. (Puma)

Szerettem volna még egy tortát is venni, de nem megy... Szerintetek elég lesz számára a táska? Amúgy nem egy olyan ember aki elvárja, hogy mindennel elhalmozzák, csak úgy gondolom tartoznék még legalább ennyivel.. :/



2012. jún. 26. 09:44
 1/7 anonim válasza:
90%
a tortat azt magad is csinalhatod.. biztos annak is orulne.. mert azt te, sajat magad csinalod.. es abba szereteted is tudsz tenni. mindig en keszitem a tortat neki.. es ha veszek ajandekok melleje midig keszitek valamit sajat kezuleg.. annak mindig jobban orul:)
2012. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Robi.88. ***** válasza:
92%
Hát ha nem vagy jo anyagi helyzetbe akkor ezt tudja o is és ezt is értékelni fogja, sztem nem a konkrét ajandek hanem a gesztus a lényeg!!!!!
2012. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Barátod=mindent tudtok egymásról=tudja, hogy nem engedhetsz meg magadnak drága ajándékot. Egyébként is nem pénzzel meg ajándékokkal kell kifejezni a szeretetet, erre találta ki a jóisten az ölelést, a csókot, a szeretkezést :) Ilyeneket a szegények is tudnak adni egymásnak és többet ér, mint akármilyen drága holmi. Tudom, ez közhelyes duma, de attól még így van.
2012. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom most nem őszinte válszt vársz.. a többiek nem is adtak, de én fogok: ahogy írod a párod "Ő meg mindig megad nekem mindent" te meg nem tudtál egy rohadt diákmunkát sem elvállalni, hogy a szülinapján igazi ajándékot adj, hát jó kis lehúzós csajnak tűnsz. De gondolom az ő ajándékait örömmel elfogadod, sosem szabadkozol, hagy nem kéred, mert nem fogod tudni viszonozni..?
2012. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te tévedsz. Képzeld, 23 éves nő vagyok és nem találok munkát. A szüleimet én tartom el és van végzettségem, melót nem találok, mert ahogy írtad is, a kedves diákok ellopják előlem. Mielőtt megnyilatkoznál, kicsit gondolkodj, mivel fogalmad sincs dolgokról, főleg nem az én életemről, Te szerencsétlen. :)
2012. jún. 26. 15:37
 6/7 A kérdező kommentje:

És még valami. Amit tőlem telik, azt megadom neki. Nincs panasza, ha lenne nem lenne velem 2 éve.. :)

Szeretem az ilyen tudálékos embereket...

2012. jún. 26. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:

ha még nem volt a szülinapja,akkor torta:


1 tojás,20 deka cukor,1 sütőpor,deci tej,negyed kockaval olvasztva,30 deka sütőpor,kanál kakaó,összekevered,kivajazott tepsibe megsütöd,vaj+porcukor+kakaót összekeversz,megkened,rá szál gyertya,és kész


vagy cukrászda,2 szelet sütit kérsz,és kész (tavaly én is 2 szelet sütöt kaptam szál gyertyával,ennyire tellett,de jobban örültem mint máskor az emeltes tortának,mert olyan rossz helyzetben is gondolt erre,még ha 200Ft-ba került is összesen)

2012. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!