Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki hogy áll hozzá a karácsonyh...

Ki hogy áll hozzá a karácsonyhoz, ki mennyire várja, kevés pénzzel hogy lehet ennek örülni?

Figyelt kérdés
13 havit nem kapunk,a fizink meg nagyon kevés,megélni is nehéz és a karácsony meg eljön,ajándék,stb.Én szívem szerint letojnám az egészet,de a párom nem így áll hozzá,rokonlátogatás,stb,na de pénz nélkül!!!!!!
2011. nov. 27. 21:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Nekem már mindegy, a karácsonyt úgy sem érem meg.
2011. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Elsőnek: mi az hogy nem éred meg? :( mi a baj?
2011. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

Betegség.


Most nem részletezném.

2011. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Én pénteken tudtam meg,hogy a cég ahol 4 éven át dolgoztam bezár végleg mert másik városba költözik(ami jó 400 km-re lesz tőlem)

Mégsem vagyok elkeseredve,mert legalább annyi pénzünk lesz hogy a havi albérletet ki fizessük.Finom kajákat tudunk csinálni.Sütit sütök valamit.Van egy szép műfenyőnk ami még tavalyról van.Azt feldíszítjük.Gyújtunk pár gyertyát.

Este majd társasozunk,és el is telt a karácsony..

Senkinek nem veszünk semmit,és nem várunk senkitől semmit.Rokon látogatásra sem megyünk a távolság miatt.VAn skype,van telefon.Majd felhívom őket és boldog ünnepeket kívánunk mindenkinek..

2011. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A karácsony nem a drága ajándékokról szól! Lehet ünnepelni anélkül is. A rokonoknak sütök süteményt,a gyerekek kapnak valami apróságot. A fontos,hogy együtt legyen a család.
2011. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez lesz a párommal az első közös Karácsonyunk, úgy, hogy együtt lakunk, szóval emiatt nagyon várom. Igaz, anyagilag mi sem állunk valami fényesen, én december 5.én kezdek dolgozni, így Karácsoonykor még sehol se lesz valószínűleg az első fizum. Pedig mi is sokmindent tervezünk, hogy szép nagy fánk lesz, szépen feldíszítjük a lakást, ajándkozunk, esetleg kimegyünk Bécsbe Karácsony után és szilveszterezni, de nem tudom mi fog összejönni belőle. Ajándék pláne nem tudom miből lesz, pedig nagyon szeretnék valami szépet venni neki, de valószínűleg azt kihagyjuk és közösen veszünk valami közös dolgot a lakásba, aminek mindketten örülnénk, egy új függöny vagy ilyesmi.

Igaz, nem így képzeltem el, egy fizetésből elég nehéz, már hónapok óta munkanélküli vagyok, az összes tartalékunkat feléltük, de próbálom nem azt nézni. Együtt leszünk, boldogok leszünk, az a lényeg. Aztán jövőre majd lesz nagy fa, sok díszítés, utazás, idén meg csak örülünk egymásnak, a szerelmünknek, a családunknak, a boldogságunknak. Próbálj te is erre koncentrálni, aztán majd lesz valahogy! Boldog ünnepeket előre is!

2011. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Kisöcsémnek páromnak veszek ajándékot,sütök sütit és ennyi.

Szüleimnek nagyszüleimnejk semmit,meguntam hogy mindig sok pénzem és időm megy el az ajándékaikra,és mindig "jajj nem kellett vcolna,minek vetted,stb"...és egy köszi se,én meg le vagyok tudva valami haszontalannal.

Ugyh nekik a meglepi hogy nem lesz ajándék...ezen meglepődnek az fix...

amit ezen megspórolok öcsémre és páromra költöm,ők tényleg tudnak örülni

2011. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
21:46,köszi a biztatást.Nekünk ez lesz az 1. közös karácsony a párommal,ezért is vagyok megijedve,új család,új helyzet,elvárások stb.Én sem várom el az ajándékot,így én sem veszek,mert nem lesz miből,talán ha megbeszéljük akkor gondmentes lesz.
2011. nov. 27. 21:51
 9/20 anonim válasza:
100%

Mi mindig vártuk a karácsonyt, akkor is ha éppen nem volt fényes az anyagi helyzetünk, és most sem az, őszintén szólva.

Egyelőre nincs közös gyerekünk a párommal, szóval a gyereknek nem kell ajándékot venni, mi szoktunk venni egymásnak egy kis apróságot, plusz a szüleinknek, mert mindig velük ünnepeljük a szentestét. A közelebbi rokonoknak is veszünk egy-két ajándékot, semmi több. Mindig veszünk egy szép fenyőfát, finomakat eszünk, és élvezzük hogy együtt van a család:) Nekünk ennél nem kell több, ez a szeretetről szól.

2011. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem tőd a lé,két gyerek van egy a hasamban :) Ajándékra nem nagyon fogyja futni,csak valami kis apróságra.Karácsonyfa az mindenképp lesz,kis dísszel és szaloncukkoral.Együtt nézzük majd jó filmeket és a legnagyobb boldogságban fogjuk eltölteni :)

Főzök majd húslevest,rántott húst,sültkrumplit és valami egyszerű sütit is sütni kéne.Mi csak anyósomék megyünk át szenteste,ők majd karácsonykor.

2011. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!