Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek gáz, ha a férjemne...

Szerintetek gáz, ha a férjemnek születésnapjára saját készítésű fotóalbumot csináltatok rólunk képekkel?

Figyelt kérdés
Esetleg valami jobb ötlet? Imádja a veterán autókat, a történelmet, az orvoslást! Segítsetek kérlek!
2012. jún. 28. 11:40
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
28%

saját készítésűt csináltatsz :D


Amúgy szerintem jó ötlet, a lényeg, hogy minél személyesebb legyen. Ha van rólatok néhány jó kép, bekereteztethetnéd szépen, és a ház dísze lehetne.

Ha imádja a veterán autókat, kaphatna valami kis modellt is, amit szeret.

2012. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
elírás: csinálok
2012. jún. 28. 11:46
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jó a kapcsolatotok, akkor az ajßandéknak nem a pénzbeli értéke számit, egy ilyen fotóalbum sokkal személyesebb.
2012. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%

Hát eléggé...


Illetve engem baromira nem zavarna, de tudom, ha pl. egy ócska válogatáskazettával állnék oda, akkor 2 hét mosolyszünet lenne.Na most akkor hogy van ez?Ő elvárja a drága dolgot, én meg örüljek a nagyon személyes semminek?

2012. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
0%

Ha jó a kapcsolatotok, szeret romantikázni, akkor biztosan örülne neki.

Én a szüleimtől 18. szülinapomra egy nagy bekeretezett montázst kaptam, egy nagy kartonra voltak felragasztva össze-vissza, de nagyjából időrendben képek rólam, családról, barátaimról, szerintem ilyet is csinálhatsz, és kitehetitek a hálószobába is. Esetleg 1-2 veterán autós képet is rakhatsz közé, az én montázsomon is vannak olyan dolgokról képek, amiket szeretek.

2012. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%

Valahogy annyira snassz dolognak tartom ezt, kinyomtatott képek egy albumban... Ha már saját magad csinálsz valamit, akkor az legyen egyedi, ötletes, lenyűgöző. Kinyomtatni 30 képet úgy 15 perc, tehát nem feltételez nagy felkészülést.

Ha szereti a veterán autókat, akkor vedd meg neki ezt, aztán bütykölhet rajta:

[link]

2012. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
41%
Szerintem nem!Ez egy szép ajándék lesz a számára,és szebb ajándék is mint ha úgy vennél.Szebb mert te csinálod!
2012. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%
Én sem lennék elragadtatva egy ilyen albumtól. Kinek mi tetszik Te ismered, ha ilyennek örül akkor legyen.
2012. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
48%
jó ötlet, biztos örül majd neki.
2012. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
48%

Ha ilyen típusú ajándéknak örülne a férjed akkor teljesen oké.

Amúgy szerintem nem gáz.

Írta itt egy-két ember, hogy náluk mosoly szünet lenne, hát elég szomorú... De nem mindenkinek ilyen felszínes a kapcsolata.

2012. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!