Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A tesóm 14 éves autista...

A tesóm 14 éves autista (lány)! Mit vegyek neki születésnapjára?

Figyelt kérdés
eddig mindig anyuval vettünk együtt de most külön is szeretnék valamit venni neki!
2012. júl. 5. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Te ismered, te tudod hogy minek örülne.
2012. júl. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Tényleg te tudhatod csak, autista az rengeteg mindent jelenthet, a szinte teljesen normálistól egészen a kezelhetetlenig... Szóval mi így erre nem tudunk válaszolni...


Egyebekben meg nézd meg az ezer olyan kérdést, ami tiniknek való ajándékokra vonatkozott, hátha jön ötleted.

- könyv

- DVD

- ruha

- mozijegy

- vidd el állatkertbe/vidámparkba...

2012. júl. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit szeret csinálni, viszont mindig új kell belőle. (Keresztrejtvény, puzzle kirakós, gémkapcsok láncfűzéshez, stb.) Ezt csak te tudod eldönteni, neked kell ismerned.
2012. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"vidd el állatkertbe/vidámparkba"

Szerintem ezt kevés autista élvezné. A többség konkrétan hülyét kapna ott.

2012. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok retardált barom(agyat-műfaszt),nektek kívánom teljes szívemből,hogy majd a születendő gyermeketek szülessen fogyatékosan!!!Akkor majd nem röhögtök!!!


Az autisták szeretik a zenét,színeket.lehet kapni a boltban éneklő zenélő könyveket,amik mesélnek is.De mondjuk így konkrétan más ötletem nincsen,hiszen nem tudom,hogy mi foglalja le,vagy köti le,és mennyire aktív életet él,a fogyatékossága ellenére.

Rajzolni festeni is szeretnek.Én ilyenekre gondolok,ezek biztosan lekötik a figyelmét,és együtt is tudjátok játszani.

Remélem kicsit segítettem.

2012. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
szerintem az nem számit hogy szegényke autista nematolfüg hogy mit szerethanem a korátol vgyél neki ruhát dvd-t vagy hajvasalót stb tetudod mitszeret amugy 1 15 éves fiu vagyok
2012. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5., szerinted ki röhögött!?!?
2012. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tisztelt utolsó a szerinted ki röhögött kérdésre válaszolva.Már törölték annak a két retardáltnak a hozzászólását,nekik szólt a beszólásom.Csak idézném,az egyik azt mondta vegyen neki műfaszt.
2012. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!