Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti ennek örülnétek?

Ti ennek örülnétek?

Figyelt kérdés

24. szülinapja volt a csajszinak, egy képkeretet [link] ehhez hasonlót vettünk neki, és közös képeket raktunk bele (6-fős haveri társaságról). Szerintem jó ötlet volt, de a lány nem örült neki, próbálta megjátszani, hogy tetszik neki, de utólag már visszahallottuk, hogy egyáltalán nem örült ennek...


Szerintetek sem volt jó ajándék vagy csak neki nem tetszett?


2012. júl. 18. 15:37
 1/8 A kérdező kommentje:
ezen kívül még mást is kapott, sütöttünk sütit, meg vittünk piát, mert házibulit tartott.
2012. júl. 18. 15:39
 2/8 anonim válasza:
heh.....érdek barát ö vagy mi? jó szemét, én annyinak is örülök hogy velem buliznak egy jót a szülinapomon,mert barátaim, nem kell tőlük semmi..... nem hogy még gondoltak rám és csináltak is valamit...
2012. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én azt is nagy ajándéknak tartanám,hogy a barátaim ünnepelnek velem,hogy eszükbe jutottam. A fénykép meg külön emlék,hiszen 20-30 év múlva már csak a képek miatt fogunk emlékezni.

A barátnőd nem érdemli meg,hogy barátai legyenek, mert ezek szerint őt csak a buli,szórakozás köti össze a társasággal nem a barátság fogalma.

2012. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet volt!! Nagyon bunkón viselkedett a barátnőtök...
2012. júl. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezután ne ajándékozzátok meg! Mi értelme neki adni ajándékot, ha nem örül neki? Am meg jó ötlet volt!
2012. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon örültem neki,hasonlót kaptam,A4-es méretű képtartóba fért több kép mind más méretben,és a legjobb képeket tették bele,és irtak is rá alkoholos filccel.

Nekem kinn lóg a szobámban,jó ránézni.

25/N

2012. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én nagyon örültem volna neki! Amúgy is imádom a közös képeket, de hogy még fénykép is és keret is! Szuper barátnők vagytok, nem a Ti hibátok, hogy nem tetszett Neki! A buli, süti, pia meg csak hab a tortán! Csak így tovább, ne hagyd, hogy ez letörjön! ;)
2012. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Biztos elkényeztetett tyúk és hozzá van szokva a százezres ajándékokhoz apucitól.
2012. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!