Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Dohányos fiúk! Ti örülnétek...

Dohányos fiúk! Ti örülnétek ennek az ajándéknak?

Figyelt kérdés

[link]


Karácsonykor két hónaposak leszünk a barátommal, nem szeretnék sablonos dolgot adni neki, inkább olyat amit használ, és én jutok eszébe róla(fénykép nemhiszem h játszik..)

Ötletet nem ad, azt mondta bárminek örülne tőlem. 2 éve cigizik, 18éves, arra gondoltam ez talán okés lenne, van Zippo öngyújtója, pedig azt szerettem volna gravíroztatni, szóval most maradt ez..Szerintetek?:) Vagy valami más ötlet?


2011. nov. 28. 17:58
 1/4 anonim válasza:
én 14 éves korom óta cigizek, de sztem tök gáz
2011. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem dög nehéz lehet, emiatt kényelmetlen.


Szerintem inkább még egy Zippo valamilyen gravírozással ami Rád vagy valamilyen közös dolgotokra emlékezteti, mint ez.

2011. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem tök jó ez a cucc ^^

Bár amit az utolsó mondott még jobb. Vegyél egy szebb Zippo gyújtót. Csöppet drágább, de életre szól... Sőt ha valami natúr cuccot veszel, ami nincs agyon díszítve, mér gravíroztathatnál bele valamit. Esetleg egy ilyen nyíllal átszúrt szivet, vagy akár az arcképed is. Bár ez utóbbit fogalmam sincs hol lehet csináltatni.



21F

2011. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zippo. Ha esetleg valamikor leteszi a cigarettát (remélem, megfontolja majd), akkor is jó lesz neki, mert bármit megtud vele gyújtani.
2011. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!