Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Van kedvetek segíteni? Szülina...

Van kedvetek segíteni? Szülinapi ajándékötlet kéne édesanyámnak! 1 baj van,1 napom van rá.

Figyelt kérdés
49 éves lesz augusztus 13.-án,de kinéz 30-35-nek,nagyon fiatalos,nem csak kinézetileg,belsőleg is,de egy baj van mindene megvan! Ma találkoztam vele így kiderült nem lesz itthon lehet amikor hazajön külföldről. Annyi a lényeg megy az olimpiára a férjével,utána hazajön egy kis időre,aztán mennek Krétára,de nem biztos hogy a kis időbe ráér sajna. Ezért inkább hétfőn adnám oda amikor biztos talizunk,holnap nem leszek itthon,így vasárnap tudnám csak megvenni! Szoláriumbérlet nemjó,van saját szoli,szépségápolás nemjó,úgy fiatalos hogy nem is sminkkel,körmei géllakkosak azt manikűrös csináltatja,fodrászhoz meg hetente jár így hajápolási termék is kilőve. Quimby a nagy kedvence,imádja Kiss Tibit,karácsonykor csináltam egy Quimbys naptárat,imádta nagyon örült neki. De ilyen személyeset meg nem tudok 1 nap alatt,ezért vagyok kétségbe esve. Ötletek? Előre is köszi!

2012. júl. 20. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Fizess be neki egy röpke holdutazást. Ha nem vállalja, legalább egy légbalon utat, ejtőernyős ugrást, vagy egy bandy jumping-ot.
2012. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jah igen árat nem írtam,5 ezer ft körül maradjunk azért max 6-7.

Ezek kicsit drágábbak meg nem biztos hogy kipróbálná.

2012. júl. 20. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy jó hírem!

Most már kb. 350 napod van rá! :D

Hogy miért kell mindent az utolsó pillanatra hagyni!

2012. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

már megvan az ajándék,de köszi,és nem tudtam előre hogy ilyen hamar elutaznak,elfelejtettem hogy most lesz az olimpia..

Csináltattam neki egy Quimby-s bögrét,meg vettem neki ófurmint bort meg képeslapot,nagyon örült:)

2012. júl. 28. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!