Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogy kezdjem el a verset mama...

Hogy kezdjem el a verset mama szülinapjára?

Figyelt kérdés
Mama kedvéért írom, mert ő ezt szeretné kapni a szülinapjára, szóval nem kérek olyan válaszokat h várj az ihletre stb mert nem vagyok költő. 1 sort kérek h h kezdjem el a verset mert az a legnehezebb számomra. Előre is köszi 18/L

2012. júl. 21. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz számomra ezt a verset kezdeni

De szeretnék valami maradandót alkotni.


vagy


Ma van a születésnapod, köszöntelek Téged,

ha valaki ma rád néz, ne vágj szomorú képet.


vagy

Szülinapod végre elérkezett,

egy szerető szív rólad megemlékezett


Ezek jutottak most eszembe remélem valamelyik jó lesz:)

2012. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de azóta kitaláltam h a sorok kezdőbetűi kihozzák h boldog szülinapot és ezért B betűvel kéne kezdeni
2012. júl. 21. 14:32
 3/4 Pucuka002 válasza:
89%

Boldog nap ez számodra,hisz verset írtam csak neked.

Olvastam én szép meséket,miből ihletet nyerhetek.

2012. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen típusút akarsz? Vicceset, komolyat, sírósat? Mi nem tudjuk. És a legfontosabb az eredetiség (azért kéri tőled). Ha más írja meg helyetted, akkor hiába örül neki, azt mégsem tőled kapja.. Amúgy hol tartasz? Ha elakadtál, és kell segítség, írj rám, de megírni nem akarom helyetted.
2012. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!