Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mivel lehetne igazán emlékezet...

Mivel lehetne igazán emlékezetessé tenni egy szülinapi bulit?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz két barátnőm szülinapja( 19 és 20 évesek lesznek) és rendeznek egy nagy szülinapi bulit. Sajnos nem árulnak el részleteket, meglepetés lesz, nem tudom, hol rendezik meg(csak sejtem), a meghívottakkal is csak nagyjából vagyok képben. Viszont szeretnénk mi is meglepni őket valamivel. Elég bulizós lányok, gondolkodtunk a chippendale fiúkon is, de az túl drága lenne. Esetleg mondhatnátok ötleteket, mert én nem vagyok valami kreatív, saját élményeket is szívesen fogadok. Előre is köszi :)

2012. júl. 22. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit lehet erre mondani. Rúgjatok be és rókázzátok le egymást, az emlékezetes lesz.
2012. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 medosz válasza:
Hirdesd meg, hogy pasikat keresel buliba szereplésre ingyen pijáért cserébe. Megmondod nekik, hogy chippendale show-t kell előadni. Sok alkoholista elvállalja úgyis a pijáért, és így olcsón megúszod. :D
2012. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!