Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, sablonos kérdés, de egyszerűen semmi nem jut eszembe. Nem azért nem tudom mit vegyek, mert nem ismerem, hanem azért mert már mindene megvan. 21 éves lesz, másfél éve vagyunk együtt. Szereti a kosárlabdát és szeret számítógépezni. Ékszert nem nagyon hord.

Tortát sütök neki, de mellé kellene még valami. Nem szeretnék olyan dolgot ami kettőnkről szól, mert az ő szülinapja lesz, nem évforduló, valentin nap stb..


2012. aug. 6. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
vodka, jäger, különleges ital, cohiba szivar, olyan sz.gépes játék amit főleg multiban kell tolni, mert azt muszáj megvenni, nem tudja letölteni.
2012. aug. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mennyi időd van még?

Egyszer vettem a neten a párom kedvenc hetilapjának egy teljes régi évfolyamát. Elvittem egy könyvkötőhöz, aki gyönyörűen bekötötte és persze az első vastag lapra kísérőszövegként belenyomtatta, hogy "Születésnapodra stb." Nagyon szép lett.

2012. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Van olyan cukrászda, ahol fotó alapján csinálnak cukormázból képet, amit fel lehet tenni a tortára. Pl: [link]
2012. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
14-én lesz a szülinapja, de akkor nyaralni leszünk, szóval valamikor utána adom oda az ajándékot, úgyhogy valamennyi időm van még. :) köszönöm a válaszokat! további ötleteket szívesen várok! :)
2012. aug. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!