Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit írhatnék az emlékkönyvbe?

Mit írhatnék az emlékkönyvbe?

Figyelt kérdés
Édesapámnak nemsokára születésnapja lesz, és azt találtam ki, hogy csinálok neki egy emlékkönyvet. Teleragasztom a közös képeinkkel, meg írok bele pár idézetet. Tudtok mondani jó idézeteket? :) (ha ez számít, lány vagyok :) )

2012. aug. 13. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
az idézetek elcsépeltek, és nem a saját gondolataid. írj bele olyan őszinteségeket, amik eszedbe jutnak a közös képekről. már hogy te hogy élted meg a fotóbeli pillanatot/eseményt, a te szemszögedből.
2012. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezek régi képek, nagyon pici baba voltam, sajnos nem emlékszem semmire.. :D
2012. aug. 14. 00:38
 3/7 A kérdező kommentje:
dee köszi szépen, én is gondoltam már hasonlóra :)
2012. aug. 14. 00:41
 4/7 anonim ***** válasza:

szívesen!

esetleg: "úgy nézek apámra, mintha egy földre szállt istent látnék." lehet kicsit giccses ez. :/

2012. aug. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

citatum pont hu

Nem reklám, gondolom érthető ahogy leírtam az oldalt.

Itt kereshetsz idézeteket...

2012. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézz körül itt: [link]
2012. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :) mondjuk az idézetes oldalakat már átnézegettem, gondoltam hátha tudtok valami olyat amit én még nem ismerek :D
2012. aug. 14. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!