Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak tesómnak születésnap...

Mit adjak tesómnak születésnapjára?

Figyelt kérdés

16 éves lesz nemsokára,fiú.

hááát,néha tornázik,szeret gépezni....

Valamilyen olcsó ajándékot szeretnék neki venni,vagy készíteni neki. Ötletek?


2012. aug. 16. 12:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Lécci válaszoljatok :D
2012. aug. 16. 13:20
 2/9 anonim válasza:
Szerintem vegyél neki férfi sépré és taft csomagot lehet kapni 700-é vagy 800-é és mellé valami táblacsokit.
2012. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lécci válaszoljon olyan is aki nem magyarországi ,mert én se vagyok az és fogalmam sincs ez mit jelent : férfi sépré és taft csomagot . De azért köszi h válaszoltál. :D
2012. aug. 16. 13:40
 4/9 anonim válasza:
Ha szeret gépezni, lehet, hogy örülne egy új számítógépes egérnek, vagy valamilyen más tartozéknak. Ha utánajársz, találhatsz elérhető áron :)
2012. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Számítógépes játék,parfüm,hobbijával kapcsolatos dolog...
2012. aug. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hova valósí vagy?
2012. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az meg mire kellene? :D
2012. aug. 27. 12:11
 8/9 anonim válasza:
Az én tesóm is tornázik néha, és számítógép őrölt. Szerintem nem éri meg a drága kütyüket a gépéhez, hisz egy jobb darab nagyon drága, és csak ő tudja mire van szüksége. Tornaszerből meg ha gyúr, vagy szaltózik, nem tudom hogy tornázik. Akkor se nagyon, de ha gyúr esetleg vehetsz neki egy kis palackot. Ha esetleg megy a konditerembe, vagy akár otthon megszomjazik tud miből inni és nem kell cipelnie a műanyag szarokat. Én azt ajánlom bicikliknél nézd, mert ott vannak a jó minőségő és strapa bíróbbak. Amúgy általánosan vehetsz neki férfi tusfürdőt. Csinálhatsz: Ha hiszed ha nem, én is csináltam neki ajcsit. Több mint két hete volt a szülinapja. Én egy albumot csináltam neki. HOZZÁVALÓK: veszel egy mondjuk 10 kék és 10 zöld Á/4-es méretű karton lapot. kreppapírt, attól függ mi a kedvenc színe, két szalagot, filceket PL: ezüst, fekete stb. és sok róla készült fotót. ELKÉSZÍTÉSE: Fogod A színes lapokat és felváltva egymásra teszed őket és lent is fent is 5 cm a tetejétől és az aljától fúrsz egy lyukat. Bele fűzöd a két szalagot és masnira kötöd. Utána a k. papírból egy kicsit nagyobb darabot vágsz mint a fénykép és a fényképet ráragasztod a k. papírra. Utána az albumba felragasztod idő szerinti sorrendbe. Aztán aláírhatod hogy(Szánkózik) PL:Jó kedvem van! Ha mindet felírtad és ragasztottad rajzolhatsz rá halál fejet vagy pisztolyt stb. az első lap elejére írd ki PL: Szabó Béla emlék albuma. És kész. Szerintem néhány papír és szalag, még nem visz anyagi csődbe.
2012. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2012. aug. 27. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!