Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » SÜRGÖS a mamám vasárnap lesz...

SÜRGÖS a mamám vasárnap lesz 77 éves segitenétek nekem mit adjak neki?

Figyelt kérdés
a család vaárja a választ amugy az unokaöcsémnek meg szombaton segitenétek abba is ő 7 éves lesz ?/!

2012. aug. 17. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a mamádnak egy nagy virágcsokrot és egy fényképalbumot a családról, az unokaöcsédnek meg valami játékot, kifestőt...
2012. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a pozitiv és normális ötletett !
2012. aug. 17. 10:56
 3/8 anonim válasza:
Vagy még esetleg valami bombont, de a virágcsokor is jó ötlet. Gratulálok neki, szép életkor, éljen sokáig! :)
2012. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi
2012. aug. 17. 11:17
 5/8 anonim válasza:
Gyerekekről, unokákról képeválogatás jó ötlet valóban. Bonbonban nem vagyok biztos idősebb korban. Unokaöcsédet meg vidd el Te valahová ajándékba. pl vidámpark
2012. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Maminak nem tudom, szerintem a fotóalbum nagyon unalmas, mivel gondolom Ő gondosan gyűjtögeti magának.

Unokaöccsnek egy Hotwheels (nem 100%, hogy így írják) pályát, odáig lesz érte! Vagy: távirányítós repülőt.

2012. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mamát elvinni vendéglőbe, ahol a pincér kihozza a meglepetés születésnapi tortát.

7 éves gyereknek pedig felajánlani, hogy választhat valamit a játékboltba x ezer Ft-ért.

2012. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom, hogy ne legyen túl sablon az ajándék, rakd vázába és annak az aljára tégy egy: 5ft-ost 10ft-ost 20ft-ost 50ft-ost és 100ft-ost 200ft-ost, és így nagyon sokáig ellesz a virág.

Virágnak én fehér kálát választanék némi zölddel

2012. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!