Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak vagy vegyek a 8...

Mit csináljak vagy vegyek a 8 éves testvérem születésnapjára?

Figyelt kérdés
kreatív ötletek kellenének léci link!! L/12

2012. aug. 28. 13:53
 1/5 anonim válasza:

Lány vagy fiú???

és miket szeret???

2012. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lány !!!szereti az állatokat nagon szeret játszani!és az édességet is szereti de a kedvence a kreatív dolgok amelyeket én készítek neki...
2012. aug. 28. 13:58
 3/5 A kérdező kommentje:
help me!!!!kérlek segítsetek holnap után lesz a szulinapja !!!!!!!!!!!!!!!és nem nagyon van időm a városban járkálni!!!
2012. aug. 28. 14:06
 4/5 anonim válasza:

Szia! Itt egy aranyos kis blog

[link]

[link]

Ha szereti az állatokat akkor készíts origamiból állatfigurákat és tedd őket egy istállóba, amit papírdobozból meg tudsz csinálni. ez a saját ötletem sajna link nincs hozzá

szerintem azt is értékelné ha összedobnál neki valami egyszerű sütit

Vagy tölts egy egy kis zsákot édességgel, csokival, cukorkákkal, tehetsz bele apró ajándékokat pl.: karkötő amit te csináltál

MOst ennyi jutott eszembe... Remélem h tudtam segíteni és Boldog szülinapot a tesódnak!! :) L/16

2012. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!!!!!!sokat segítettél!!!!ilyen kedves jó válaszolót még nem láttam!!!!köszi!átadom
2012. aug. 29. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!