Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 13 éves kislány születés...

13 éves kislány születés napjára ötletek? Még elég gyerekes, éretlen, játékos.

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 15:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
"Élményt ajándékok" a legjobbak szerintem: állatkert, vidámpark, kalandpark, élményfürdő, színház, lovarda...
2012. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
* "Élmény ajándékok"
2012. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ő már biztos szeret öltözködni és lányok dolgokat csinálni! Én mindenképp valami csajos dologra gondolnék!
2012. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Ez az ajándék kérdés attól is függ azért, hogy neked ki a kislány? Lányod? Tesód? Barátnőd? Nem mindegy...

2012. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Unokám. Az élmény ajándék nagyon aranyos. Csinálhatnánk itt az irodában ajándék utalványt is hozzá. Nagyon jó.
2012. szept. 4. 15:41
 6/20 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos naiv ábránd, hogy kislányos... Jó ajándék lehet az óvszer egy fémdobozban, egy szép öngyújtó, esetleg hamutartó, csipkés fehérnemű (nem vicc, egy 14 éves lány ismerősöm szexi csipkefehérneműt kapott a SZÜLEITŐL), vagy az örök nyerő dolog: PÉNZPÉNZPÉNZ.
2012. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Igen, ajándék utalványt is lehet hozzá csinálni.

Ilyesmi lehetne a felirat:

"Gratulálunk kedves ....(név)! Megnyerted a világ legszebb, legaranyosabb, legokosabb kislányának járó jutalmat mely egy feledhetetlen, egész napos ....... (cselekmény) a nagyszülőkkel! A belépőjegyeket átveheted a nagyszülőktől. További részletek a kártya hátoldalán illetve a helyszínen kérhetőek."


:D

2012. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%

Kedves 6., azert talan hagy ismerje a sajat csaladtagjat a kerdezo, mint te... A tiniket se kell tipizalni, csak azert, mert sokan olyanok, amilyenek. Nekem 14 es fel eves a hugom, es bizton allithatom, hogy senkitol nem fog a csaladban szexi fehernemut kapni.

De meg ha olyan is lenne a kerdesben szereplo lanyka, akkor sem hiszem, hogy tovabb kene benne erositeni ezt a viselkedest.

Szerintem az ajandekkal szuperül lehet nevelni is. Emiatt én is jónak gondolom a közös programot, legyen pl. kalandpark, vagy hasonlò izgalmas hely, ahol még nem jàrt.

Vagy akàr ruha, az mindig bejön, de én azt együtt.venném meg vele, hagy vàlassza ki! De lehet ez óra, pénztárca, vagy egyéb "komolyabb" dolog,.ami épp nincs neki. Esetleg ha van kedvenc magazinja, akkor annak az előfizetése?

Ja! Megegy eszembe jutott, ami a hugomnak nagyon bejott: falmatrica a szobajaba? Nagyon dekorativ es millio variacioban beszerezheto.

2012. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
13 éves lány mióta kislány?Nem azért de egy 13 éves egy délig felnőtt
2012. szept. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Legegyszerűbb pénzt adni annak mindenki örül.
2012. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!