Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apás szülés: csodálatos vagy...

Apás szülés: csodálatos vagy riasztó élmény?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez az élmény még inkább megerősít, elmélyít egy kapcsolatot vagy épp ellenkezőleg? Főleg férfiak véleményét várom, de mindenkinek köszönöm, aki válaszol.
2012. márc. 19. 22:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
85%

Párom végig azt mondta hogy ne hargudjak,de ő képtelen bejönni,nem maga a szülés miatt,hanem rosszul van fizikailag még a korház gondolatától is,nem birná ki ájulás,rosszullét nélkül.

Megbeszéltük,kinn megvár,szolnak neki ha mesgzületett a picur,illetve jön be amint tiszta.

Erre vajúdás közepén megjelent és nem tágitott a fejemtől (konrétat nem látott),majd elvágta a köldökzsinórt is.


azóta nyaggat hogy megint már...:)

(tesz is érte,mászik rám ha kell ha nem)

2012. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a férfitől függ az egész, ő hogy éli meg. Személyes tapasztalatom nincs, de beszélgettem egy apával, aki csillogó szemmel mesélte, milyen volt az anyával lenni a nagy pillanatban. És örömmel várta, hogy újra átélje (ikreket vártak akkor).

Ugyanakkor sok helyütt olvastam, egyes férfiaknál trauma, mert másképp néz onnantól a párjára, megromlik a szexuális élet, mert valami összetört benne.

Persze az is egy kérdés, lehet-e előre tudni, hogy a férfi hogy reagálna a dologra, hogy aszerint döntsenek, bent legyen vagy ne?

Én pl. nagyon örülnék, ha a párom majd velem lenne (még nincs úton sőt tervben sem a baba), ugyanakkor ha belegondolok, szerintem ő nem bírná a tortúrát. Szerintem neki nem élmény lenne; amilyen idegeskedő típus, bepánikolna és őt kéne elsősegélyben részesíteniük az orvosoknak. :D

2012. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
28%

Sztem annyira lehet csodálatos egy nőnek, mintha neked bekameráznák a wcdet miközben hasmenéses hányásod van, és ott görnyedsz + vért fosol.



Egy pasinak meg kb annyira lehet élvezetes mint egy disznóvágás belezéssel, pálinka nélkül!



Aki azt mondja, hogy hú meg há, annak vmi stikkje van az tuti.


Ok, hogy iylen egyszer vana z életbe, de ha nem muszáj nem nézném meg élőbe, inkább csak kamerán, a szebb részeket kivágva.


Vhogy nem hozna izgalomba ha látnám ahogy csurog a szar mindenhol.

2012. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
48%
Ez fele-fele aranyban valtozo, mivel vannak akik csodanak eltek ezt meg, viszont vannak, akik elvaltak, sot bucsu nelkul menekultek el, mivel megijedtek a sajat feleseguktol, akit elotte egy bajos, aranyos, mosolygos, csinos nonek ismertek. Az "elmenekultekrol" lehetett olvasni, mivel egyszer felmerest vegeztek, s igen megdobbento volt, hogy mire a holgy hazament a ferje mar eltunt, azota sem tudott a tartozkodasi helyerol, mivel eltunt!
2012. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
67%

Hát én 100%, hogy nem engedném be a páromat, akár be akarna jönni, akár nem!!

Viszont azt mondják, hogy egy szülés végignézése után jobban tiszteik a nőt...

2012. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
23%
A sexuális életem csődbe menne mer a véres fosos pinus lebegne előttem.Bocs.
2012. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
69%
A disznóvágásos jelenetben leírtaktól eltekintve bemennék a párommal, mert tudnám, hogy nyilván fél, és nem akar egyedül lenni, de nem hesszelném az alfelét megállás nélkül, hogy nah, mikor gyün má ki a gyerök!
2012. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
86%

Azért ez szép,hogy valaki szarfolyásnak titulálja az eseményt,amikor élete hölgye megszüli az illető gyerekét ..

Szerintem egy normális,biztos alapokon nyugvó kapcsolatot,ahol szeretet van azt mindneképp megerősiti. Persze kényszeriteni nem kell,és nem is szükséges senkit,de szerintem sokat elmond a kapcsolatról ha egy ilyen nehéz,és kiszolgáltaott helyzetben magára hagyja valaki a párját,pedig szüksége lenne a nőnek rá..

Persze ,ha valaki nem szeretné,hogy bent legyen a férje,ezt megbezsélik,közös nevezőre jutnak azzal semmi gond nincs. De az mikor a nő (pl az egyik barátnőm) szó szeirnt könyörgött,hogy hívják be a férjét (aki szült már tudja milyen nehéz,fájdalmas,félelmetes) és az meg nem ment be,merhogy gusztustalan,vagy valami hasonló érett,férfias indokkal.

2012. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
86%

Akinél nem megy annál nem kell erőltetni, mert visszanyal a fagyi...érdemes olvasni arról, milyenek "az apák a szülőszobában"...


Az én párom orvosin van, úgyhogy mindenképp remélem (gondolom), hogy majd bent lesz :D

2012. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
96%

"Ez fele-fele aranyban valtozo, mivel vannak akik csodanak eltek ezt meg, viszont vannak, akik elvaltak, sot bucsu nelkul menekultek el, mivel megijedtek a sajat feleseguktol, akit elotte egy bajos, aranyos, mosolygos, csinos nonek ismertek. Az "elmenekultekrol" lehetett olvasni, mivel egyszer felmerest vegeztek, s igen megdobbento volt, hogy mire a holgy hazament a ferje mar eltunt, azota sem tudott a tartozkodasi helyerol, mivel eltunt!"


Hát kicsit tanácstalan vagyok ezt olvasva... Egyrészt megerősített abban, hogy tényleg nem minden férfinak való ez az apás szülés projekt. Másrészt arra gondolok, aki ezért lelép a párja mellöl, az inkább menjen! Mert az akkor is lelépne, ha lebetegszem, ágynak dőlök és nem vagyok épp a legjobb passzban - netán magatehetetlen is vagyok, ápolnia kell. És tudtommal az ember azt esküszi meg a házassággal (de akár hivatalos papír nélkül is, ha együtt él vele és családot vállal), hogy kitart mellette jóban-rosszban. Szóval én olyan férfi mellett nem is akarok maradni, aki ilyenért lelépne. Mert arra én nem számíthatok, csak míg a szépen felépített illúzióit nem dönti romba egy váratlan akadály.

2012. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!