Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ezt majd hogy oldjuk meg? így...

Ezt majd hogy oldjuk meg? így érdemes lenne a rokonokat is elhívni?

Figyelt kérdés

Anyumnak pár hónap múlva lesz az 50.szülinapja,bulit szeretnék neki szervezni,de nem merek belevágni,mivel rokonokkal nem nagyon tartja kapcsolatot,meg a bátyám is elég bunkó,úgyhogy tuti még a bulin is balhé lenne,anyum a bátyjával sem tartja a kapcsolatot.Érdemes lenne így bulit szervezni?

másik kérdésre:milyen ajándékot vegyek anyum szülinapjára?sajnos rossz a kézügyesságem


2012. szept. 9. 07:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Az egy dolog, hogy te szeretnél bulit szervezni. De ha nem tudsz olyan társaságot összehozni, akikkel ez az alkalom valóban szép emlékekkel záródna, akkor inkább ne tedd. Másrészt, ha a hozzávalókat anyagilag nem te állod, hanem a szüleid, akkor ismét csak gond lehet.

Készíts egy ünnepi ebédet, mentesítsd anyudat a napi "robot" alól. Az alatt ő menjen fodrászhoz, kozmetikushoz stb. legyen az az ajándék neki. Tőled pedig a sütés-főzés munka mellett kapjon egy szép csokrot pl. 50 szál vörös rózsát, vagy piros szegfűt stb. Beszélj apuddal is.

2012. szept. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
22 vagyok,nekem kéne állnom az egészet,bátyám semmiben sem segít otthon,tojik mindenre,inkább tényleg készítek egy ebédet,és még kieszelek hozzá valamit
2012. szept. 9. 08:08
 3/13 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék az ilyen megszervezett bulinak, föként, ha a család nagyobbik része csak balhét csinálna.

De ettöl függetlenül is - hacsak anyukád nem kimondottan bulizós tipus - a meglepetés-buli a legtöbb esetben az ünnepeltnek is kimondottan kinos, utána meg a szervezöknek is.

Inkább a szük családi körben ünnepeljetek, késztisetek ti finom ebédet, vagy ha nem megy, akkor valahonnan rendeljetek meg ünnepi menüt, diszitsétek ki a lakást, meg az asztalt, aznapra szervezzétek meg, hogy neki ne kelljen semmi megszokot házimunkát végeznie.

Ajándékügyben meg tudni kellene, hogy mit szeret anyukád, de egy szép könyv, dísztárgy, kézimunka, CD, cserepes virág, stb jó ötlet lehet.

2012. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Te ismered anyudat, ha a te ajándékod az, hogy te sütöd-főzöd az ünnepi ebédet, és pluszban kap tőled valami szép virágot, no meg te állod neki a fodrász-kozmetikus költségét, és addig, amíg te sütöl-főzöl, ő ott van....

Apud veszi esetleg neki a nagy csokor vörös rózsát, esetleg még (ki tudja, egy szép arany gyűrűt vagy ami tervbe van). A tesód is egy kicsit megmozgathatja a saját fantáziáját. Igazán bensőséges, szép kis ebéd, vagy vacsi kerekedhet belőle.

2012. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tesómmal rossz a viszonyom,csak a balhét csinálja,provokál mindenkit,ha hazajön
2012. szept. 9. 08:17
 6/13 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy édesanyátok kedvéért próbálja meg, hogy most az egyszer nem csinál cirkuszt, megpróbál úgy viselkedni, hogy minden szép és jó legyen. Édesanyátok kedvéért tegyétek félre a torzsalkodást, az ő örömére teszitek!

Most képzeld el, mit érezne édesanyád, ha a tesódat meg sem hívnátok az ünnepi asztalhoz!

2012. szept. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
megpróbálom a tesómat is lehiggasztani,de nehéz ügy lesz,ahogy ismerem,nagyon önfejű,azt hiszi,mindig neki van igaza,kihasznál minket
2012. szept. 9. 08:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Fenyítsd be a tesódat kétajtós szekrény haveroddal, ha nem viselkedik akkor kicsit át lesz plasztikázva a pofija!

Amúgy ha a rokonokkal nincs jóban azokat hagyd ki és hívd meg helyette a barátait! Süssetek ki közösen valami jót, h jól érezze magát, boldog legyen! hajrá!

2012. szept. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Készíts egy finom ebédet, egy tortát, vegyél neki egy könyvet, vagy valamit, amit szeretne és inkább békességben tartsátok meg magatokban a szülinapot, vagy ha vannak barátnői, akkor inkább azokat hívd meg.
2012. szept. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én egyszer, mikor nem volt pénzem, kivágtam kartonból 20 db piros szívet. Mindegyikre írtam valamit, pl. Szeretlek anyu, Boldog szülinapot, fontos vagy nekem, jó, hogy vagy nekünk, szeretlek(ma is!) stb. Ha tudod, beszéld rá apukádat, néhányra írjon ő, ami eszébe jut. És a lényeg: Ezeket különböző helyre raktam: A fürdőszoba tükrére, a táskájába, a ruhásszekrénybe, a kabátzsebébe, a cukros dobozba, stb. Az én anyum meg volt hatva, azóta is őrzi mindet. Volt, amit csak pár nap múlva talált meg, így egy hosszabb szülinapja lett. Persze lehetőség szerint egy kis meglepi virág jól jön, vagy valami, amit egyébként otthon mindig ő csinál, azt csináljátok meg ti. Esetleg egy-két szívre a tesó is írhatna valamit. Szorítok, írd meg, mi volt, hogy sikerült. A bulit nem javaslom az ismertetett körülmények miatt, jól gondolod, így nem érdemes.
2012. szept. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!