Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes várnom vagy nyugodjak...

Érdemes várnom vagy nyugodjak bele?

Figyelt kérdés

Nem találok komoly kapcsolatra egy lányt sem. 24 éves vagyok. A korombéli lányok még az izgalmat és kalandot keresik egy pasiban.

Én pedig "jófiú" vagyok. Dolgozok, tanulok, sportolok stb.


Vajon érdemes várnom addig, míg elérem azt a korosztályt, ahol a lányok kezdenek megkomolyodni?

Vagy törődjek bele, hogy egyedül fogom leélni az életemet?


(ha eddig sem kellettem egy rendes lánynak komoly kapcsolatra, ezután sem fogok)



Azt légyszi NE írjátok, hogy ismerkedjek stb. mert gondolhatjátok, hogy nem a szobámban ülök egész nap, lehúzott redőnnyel és várom, hogy becsöngessen egy rendes lány és elhívjon randizni... ennél sokkalta életképesebb ember vagyok.


Mert most még azzal hitegetem magam, hogy várok még pár évet, addig teljesen felfüggesztem az ismerkedést, mert nem akarok belefásulni ebbe a helyzetbe. De félek, hogy pár év múlva is ugyanekkora lesz az értékem a párkapcsolati piacon, mint most (nulla).


2012. júl. 29. 20:29
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen rossz lányokat találtál. Veled egykorú lány vagyok komoly kapcsolattal, és akik körülöttem egyedülállók, mind komoly pasit, kapcsolatot keresnek.
2012. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:

A legtöbb, amit tehetsz, hogy továbbra sem zárkózol el az ismerkedéstől.

Hiába írja le mindenki a saját történetét, az rajtad nem segít. Lehet, hogy holnap jön a nagy Ő, de lehet, hogy soha.

A lényeg az, hogy találd meg az arany középutat az életben. Ne az legyen a főcél, hogy megtaláld az igazit, mert akkor túlságosan rágörcsölsz. Ugyanakkor ne is könyveld el, hogy úgy se lesz senkid.


Ennél jobbat nem tudok tanácsolni.

2012. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

köszönöm első és második!


1: én úgy tapasztaltam, hogy aki rendes lány annak már kapcsolata van. vagy egy olyan fiúval, aki őt megbecsüli vagy nem. de már kapcsolatban vannak...

2012. júl. 29. 20:38
 4/49 A kérdező kommentje:
1: még annyit kérdeznék, hogy pontosan milyen párt keresnek? amellett hogy jófiú elvárás, hogy sármos és jóképű legyen?
2012. júl. 29. 20:41
 5/49 anonim ***** válasza:
Kérdező! Leírnád, hogy eddig hogyan ismerkedtél és milyen párkapcsolataid voltak? (Csak azért, hogy segíteni tudjunk változtatni a helyzeten)
2012. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
hát ez relatív, de pl őszinte, okos és főleg család centrikus. Páran várnák azt az igazi udvarlást is. Tudod vacsi meg ilyenek. Olyan érett felnőtt felelősségteljes pasit szeretnének.
2012. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá ennyire a témára. Ha jönnie kell, majd jön a nagy szerelem.

Nagyon sok lány/nő van egyébként úgy mint te, hogy nem talál rendes pasit.

2012. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

5: volt egy "kalandom". ez igazából részemről párkapcsolatnak indult, csak az első együttlét után mondta meg, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot.

meg volt egy hosszabb kapcsolatom, de ott a lány később elhagyott a volt pasijáért, aki állítólag milyen rosszul bánt vele.


általában neten keresztül szoktam ismerkedni, de előfordult már hogy élőben is ismerkedtem.


6: igazi udvarlásra képtelen lennék, azért mert szerintem egy párkapcsolat két emberen múlik. ha meg kell hódítani egy nőt, mint a mount everest-et az a kapcsolat csak egyoldalú lehet.

ez nem azt jelenti, hogy nem vinném el vacsorázni a kiszemeltet, vagy ilyesmi... de képtelen lennék ostromolni egy nőt.

lehet hogy a magamfajtától ezt várják el, és ezért nincs szerencsém?

2012. júl. 29. 21:06
 9/49 A kérdező kommentje:

7: és ezek a lányok miért nem akarnak ismerkedni rendes pasikkal?


sosem fogom elfelejteni: pár hónapja volt itt egy kérdés, amikor egy lány mély letargiába esett, mert nem talál rendes pasit.

írtam neki privát üzenetet, miután "párbeszédbe" elegyedtünk.

megkérdeztem tőle: "pesti vagyok. van kedved mailben folytatni a csevegést?"

a választ: "szia, én is budapesten élek. szívesen ismerkedek veled :)"

mosolyogva elkértem az email címét, de soha sem válaszolt.

2012. júl. 29. 21:12
 10/49 anonim ***** válasza:
Kezdeményezni illik a pasinak, de alapvetően, ha elmegy a lány (pl a vacsira), az már beleegyezés az ismerkedésbe, az már kétoldalú. Szerintem nyugodtan próbálkozz élőben akár az utcán. Hozzám is jöttek már oda és nem gondoltam soha cikinek!(ha ettöl félnél)
2012. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!