Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Vegyek neki ajándékot szülinap...

Vegyek neki ajándékot szülinapjára?

Figyelt kérdés
Egyik fiú ismerősöm hamarosan 20 éves lesz. Csak pár napja kerültünk közelebbi kapcsolatba, de nagyon jól érezzük magunkat egymással, szóval lehet, hogy több is lesz a barátságból. Mindenképp csak valami apróságra gondoltam, nem akarok nyomulni. Szerintetek? :)
2012. szept. 10. 12:11
 1/5 anonim válasza:
Ha szeretnél és tetszik neked, miért ne? Csak valami "semlegeset".
2012. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy csinálok egy szülinapos képet photoshoppal, amiből puzzle-t csináltatok és egy kis dobozban odaadom neki. Vagy ez már túl személyes lenne?
2012. szept. 10. 14:09
 3/5 anonim válasza:
szerintem kedves ajándék, és nem gondolom, hogy "túl" személyes lenne, de legalább ötletes :)
2012. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem még túl közeli a puzzle.inkább ki s apró dolog ilklik pár napos ismeretség után
2012. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, még gondolkodom a megfelelő ajándékon! :) Utolsónak: mire szülinapja lesz, már nem pár napos lesz az ismertség, hanem majdnem 1 hónapos.
2012. szept. 10. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!