Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit vegyek neki...

1lány.... kérdése:

Szerintetek mit vegyek neki ajándékba? (18. szülinap)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki a hétvégén lesz 18 éves, és meghívott a bulijába. Szeretnék neki venni valami ajándékot. Csak pár hónapja ismerjük egymást, de egész jóban lettünk. Én már kicsit idősebb vagyok nála (23 éves) és nem igazán tudom mi a "menő" mostanság, aminek örülne, olyasmit akarok, ami maradandó, hisz mégis csak 18. szülinapról van szó. Nem akarok túl drága dolgot venni, de azért mégse egy csokira gondoltam. Tudom, hogy van már fent sok ilyen kérdés, de hátha valakinek most pattan ki a fejéből valami okos ötlet :) Szóval írjatok tippeket légyszi, köszi, hogy elolvastatok! :)

2012. szept. 12. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Parfüm esetleg, egy olyan illat amit el tudsz hozzá képzelni, mellé egy tábla csoki. Nem gáz hogy lány vagy (gondolom?:D), a parfüm az ami mindig jól jöhet az embernek (főleg ha tud válogatni :D). Hajrá :)
2012. szept. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tényleg, parfüm az egész jó ötlet, és az van minden árkategóriában :) És azt minden lány szereti, nekem is van egypár. Köszi az ötletet!
2012. szept. 12. 00:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Fotóalbum, amibe majd belerakhatja a szülinapi képeit.
2012. szept. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
vibrátort
2012. szept. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
könyv, cd, dvd, virág, belépő
2012. szept. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
2012. szept. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
76%

[link]


Egy szép kis tűzijáték, már elérhető áron.

2012. szept. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A fent linkelt Bigyóshopot feltétlen nézd meg! Viccestől praktikusig van minden. Parfümöt szerintem csak akkor érdemes adni, ha tudod, milyet használ. Könnyű mellélőni...
2012. szept. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van valami hobbija, kedvenc együttese, ilyesmi. Adhatsz egy könyvet, ha tudod, hogy vágyik valamire régebb óta, esetleg koncertjegyet, a kedvenc együttese CD-jét. Talán kicsit elcsépelt, de én ezeknek örülnék igazán. :-)

Esetleg nézd meg a www.feldobox.hu-t, itt élményeket adhatsz ajándékba! 5000 Ft a legolcsóbb csomag, és ő választhatja ki, hogy mire váltja be.

2012. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Még nem vettem semmit, de ez a bigyoshop.hu nagyon jó oldal, köszönöm! Szép napot!
2012. szept. 12. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!