Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit készítsek a legjobb...

Mit készítsek a legjobb barátnőm szülinapjára a közös fotóinkból? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Valami kreatívat szeretnék, nézelődtem már, de nem tudom, mit csináljak.

A fotóalbum már elcsépelt, és az ilyen párnára meg bögrére nyomott képek meg giccsesek szerintem... Valami olyat szeretnék, amit kitehet a falra, vagy az íróasztalára, különleges de mégis könnyen elkészíthető. :D

Ötletek vagy akár sablon valamire?:)


2012. szept. 14. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Nézz szét a yabo.hu-n. Ott lehet rendelni asztali naptár alapot,amire lehet fényképet ragasztani,azokat matricával, 3d ragasztóval felragasztható díszekkel,vatta darabokkal (pl. decemberben az imitálja a hóesést) stb. díszíteni.

[link]

[link]

Ilyeneket lehet pl. csinálni.

Vagy egyszerűen csak felragasztod a képeket egy kartonra,és azt díszíted ki azokkal,amiket az előbb említettem.

2012. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Scrapbook: nézz utána! ;)
2012. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!