Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a legjobb barátnőmn...

Mit vegyek a legjobb barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
Szóval 14 éves lesz.Nem egyszerű eset.Ők elég gazdagok, mi viszont egy cseppest sem,minden forintot meg kell becsülnünk, szóval valami olyat kéne venni ami olcsó, de drága (2000+)nem nagyon létezik mert neki mindenből csak a legdrágább a jó, különben kidobja.Volt már ilyen, mondjuk az nem tőle kapta hanem a bátyától.
2012. júl. 10. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

klassz legjobb barátnőd van. (Y)

parfüm, ékszer esetleg? meg ruhaboltokba is vannak leárazások, és akkor akár féláron megkaphatod. majd max aztmondod, hogy már kb 2 hónapja vetted. :)

2012. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jó, de amúgy ezen kívül jó fej, parmüfet nem tudok venni mert abból is csak a legjobb jó.
2012. júl. 10. 21:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg egy ruha, de 2000 alatt hol?
2012. júl. 10. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Süss neki egy tortát. Azt legfeljebb megeszi. ha kidobja, akkor szerintem tovább ne tekintsd a legjobb barátnődnek.
2012. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hii, a torta nagyon jó, köszi, köszi, köszi, köszi, nem is gondoltam rá:D Mondjuk biztos kap, de valami különleges torta, nem tudom mondtam-e már köszi!!!!!
2012. júl. 10. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:
első voltam. nemtudom. :| new yorker, talán?
2012. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!