Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti kit szoktatok meghívni a...

Ti kit szoktatok meghívni a szülinapotokra? Csak a közeli barátok van 1-2 ismerőst is akit bírtok?

Figyelt kérdés

Hamarosan születésnapomat ünneplem. Akiket biztos meghívnék a bulira azok a közeli barátok/haverok.

Arra gondoltam hogy elhívnék még 2 ismerőst. Az egyikkel buliztunk már párszor, nem szoktam vele találkozni, ritkán látom de egyébként jó fej.

A másik közös haver volt régebben de eltávolodott tőlünk, én még szoktam vele beszélni néha, de arra is kíváncsi lennék hogy a többiek mit szólnának hozzá ha ott lenne. Nem véletlenül nincs már benne a baráti körben...


2012. szept. 16. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az első ismerőst meghívhatod, a másikat nem tudom. Miért távolodtatok el egymástól, és miért nem szeretik a többiek, vagyis konkrétan miért nincs már a baráti körben benne? Ha veled nem csinált semmi rosszat, nem bántott meg, nem használt ki, vagy akármi amit a többiekkel, végülis meg lehet hívni.
2012. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ő lány és járt az egyik haverunkkal, onnan is ismerjük. Szakítottak és azóta a többiek nem beszélnek vele, már nem hívták sehova. Egyszer hívtuk egy buliba de akkor is én voltam a kapcsolattartó, én hívtam meg mert korábban volt róla szó hogy hívjuk. Végülis nem jött el, volt rá magyarázat de nem tudom hogy igaz e vagy csak kifogás.


Az első ismerős volt nálunk házibuliba talán 2-3 alkalommal. Mi nem voltunk nála mert nem hívott minket, azt se tudom hogy szokott e tartani...

Ezen kívül még találkoztunk pár bulin.

2012. szept. 17. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!