Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Fiúk, ti örülnétek, ha szülina...

Fiúk, ti örülnétek, ha szülinapotokra kapnátok egy "élmény-ajándékot", egy rally tesztvezetést?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék hülyeséget, vagy gagyi dolgot ajándékozni, és mivel a legkevésbé sem értek az autókhoz (oké, jogsim azért van...), nem tudom, hogy ez jó ajándék lenne-e. Hogy élvezné-e az egészet. Sopronban lenne, Subaru Impreza-t lehetne vezetni. Igazából nem nagyon értek az autókhoz, de fiúk, Ti örülnétek, ha kapnátok egy ilyen "élmény-ajándékot"? Nem gagyi, vagy "rossz" autók ezek..? Booocs, ha idióta a kérdés, de tényleg egyáltalán nem értek hozzá! 0:)

Párom nagyon szeret vezetni egyébként, és nagyon jól is vezet, imádja a száguldást, a sebességet, mindig alig várja, hogy télen egy kicsit csússzon az út, imádja az ilyesmit. Szerintetek? :)


Bővebben itt:

[link]


Szerintem nézzétek meg a linket, ha érdekel, mert úgysem tudok leírni mindent :)


Előre is köszönöm a segítséget!


2012. febr. 29. 17:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
Minden álmom. Én örülnék. :)
2012. febr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mióta vagytok együtt.
2012. febr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Szerintem nagyon jó ötlet!

expárom legjobb barátnőjének a vőlegénye ilyet kapott csak Örkényben volt a pálya.

Neki nagyon tetszett, mi is ott voltunk, szerintem iszonyat jó!

Kicsit drága de ha lenne ennyi pénzem, biztosan ajándékoznék ilyet! Hajrá! :)

2012. febr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csaj vagyok, de szerintem iszonyat jóó ajándék lenne:D

Végre nem a tipikus közös kép a párnán/bögrén mézesmázasmaszlag:)

2012. febr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Húú, ennek örülök, hogy jó ötletnek tartjátok :)


Igazából az bizonytalanított el, hogy néztem videót erről... És basszus csak egy hatalmas füves területen kijárt útvonalon mennek a porban... Videón úgy látszik, mintha nem is mennének gyorsan, ... és lány létemre nem értettem, hogy ez most tényleg jó? Nem kell attól félnem, hogy ez nem nagy szám neki, hogy 120-al megy a porban egy autóval (mikor ő is megtehetné ezt a saját autójával) ? :)

2012. febr. 29. 17:51
 6/13 anonim válasza:
Szerintem tuti siker :D
2012. febr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor még annyit kérdeznék, hogy szerintetek mi lehet a különbség, ami miatt az árban is ennyi különbség van?

Minőségben lehet nagy eltérés?


www.sopronrally.hu és www.siorally.hu , ez a két oldal, ahol feltüntetnek árat is, és van különbség köztük. Szerintetek, miért?

2012. febr. 29. 18:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper ötlet, ezt lopom, ha nem haragszol:) (bár még egyelőre nincs kinek ajándékozni...)
2012. febr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Olyan jó, hogy jó ötletnek gondoljátok :D

De én még mindig parázok, hogy ez neki nem lesz valami nagy szám, hogy egy autóval megy körbe-körbe a porban o.O :D Vagy csak én képzelem el túl női aggyal? :D

2012. febr. 29. 19:04
 10/13 anonim válasza:
Ha megveszed neki azt a subarut a tanfolyam mellé, biztos örülni fog ;)
2012. febr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!