Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a legjobb haverom...

Liz Lee kérdése:

Mit vegyek a legjobb haverom 19. ik szülinapjára?

Figyelt kérdés
gondolkoztam parfümön, vagy esetleg vegyek neki alkoholt? vagy nyakláncot? nemtudom..

2012. szept. 23. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Te ismered vagy mi? Elég gáz ez... Ha totál semmi ötlet nincs, akkor egy jóféle piát.
2012. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alaque válasza:
Mi egyszer egy kanbuli keretein belül haverunknak guminőt, péniszpumpát, italba csöppentős vágykeltőt meg egy halom piát ajándékoztunk. Az este szépséghibája csak az volt, hogy az egyik vicces kedvű résztvevő az egész flaska vágykeltőt beleöntötte a fazék boroskólába. A továbbikkal kapcsolatban megegyeztünk, hogy titokban tartjuk.
2012. szept. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alaque válasza:
Ja és véletlenül pont a tizenkilencedik szülinapja volt.
2012. szept. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jézusomxdd
2012. szept. 24. 18:07
 5/6 tomy88trance válasza:
Ez a vágykeltős dolog ismerős az egyik filmből xD Am nekem is az a véleményem,hogy te ismered, alkoholt ne vegyél szoktasd le róla, káros az egészségre és rossz példakép a kisebbek előtt :D,de tényleg attól függ,hogy mit szeret csinálni stb nyakláncot inkább szülők szoktak venni szerintem :D
2012. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alaque válasza:

Az alkohollal rossz peldat mutat? Hat akkor csempessz a piajaba egy kis LSD-t, mikor latod, hogy elkezd szetesni, adj neki egy ekit, fel ora mulva huzz neki egy utca herkat, hazudd neki, hogy spuri, akkor tuti folrantja, majd miutan onkivuletben kacag a fotelban, nyomj a kezebe megegy ekit, es mondd neki, hogy "ettol majd jobb lesz, hidd el!". Elonye, hogy nem kellenek nagy partikellekek, eleg egy szoba, amiben van egy szamitogep a zenenek. Hatranya, hogy kockazatos emberek koze menni.


Lehet melle narancslevet vagy baracklevet kortyolni, hogy kellemesebb legyen az elmeny, de a tejes dolgok kifejezetten kerulendoek, tovabba nem erdemes nehez eteleket, peldaul hust enni aznap, igy tisztabb lesz az elmeny.


Termeszetesen csak vicceltem, soha eszembe nem jutna torvenybe utkozo cselekedetre adni a fejem, masokat erre biztatni meg plane. De egy stoner movie-ban szep jelenetsor lenne :D

2012. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!