Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tudnátok valami olyan ajándéko...

Tudnátok valami olyan ajándékot anyum részére, ami hasznos, és hosszú távra szólna, nem csak egy két napos dologra gondolok?

Figyelt kérdés
50 éves lesz
2012. okt. 2. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Hát én amikor nem tudtam hogy mit szeretne anyum vele töltöttem pár napot, és együtt főztünk. Egyszer csak elhangzott egy varázsmondat sütés közben: "Annyira jó volna egy botmixer nem kellene ezt a vacak zörgős ezeréves kacatot lesni, hogy mikor gyullad fel."

:DD

Szerintem használd a taktikámat.

2012. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért 50. szülinapra nem adnék olyan dolgot, amivel dolgozni kell. Sem főzős, sem takarítós dolgot.

Olyat vegyél neki, ami csak és kifejezetten az ő kényelmét szolgálja. Lehet ez ékszer, óra, kozmetikai cucc (itt nem csak a kencékre gondolok, hanem esetleg "gépekre"), táska, valamilyen ajándékkártya. Vagy élményajándékot (wellness, szépítkezős dolgok).

2012. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Úúú, leírtam de eltűnt :(

Na, akkor újra, kerek évfordulós tippek:

- fotókönyv az elmúlt évtizedek emlékeivel

- születésekori sajtó

[link]

- gravírozott kristály

[link]

- színházbérlet

- egy közös nagycsaládi nyaralás

2012. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
az ilyen kuponok, meg ajándékutalványok tudnak nagyon drágák lenni. Nem hiszem hogy anyukája örülne, hogy ilyenre adta ki miatta a pénzt.
2012. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kupont egy szóval sem írtam, az ajándékutalvány meg különböző címletekben van. A kérdező nem írta, hogy 1 vagy 100 ezer Ft-ot tud az ajándékra szánni. Úgyhogy gyakorlatilag az életkoron kívül semmi támpontunk nincs...
2012. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha botmixert adnál az ötvenedik születésnapomra, elzavarnálak a háztól.
2012. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
100 eurót tudnék adni max ajándékra,ebben benne van a torta
2012. okt. 2. 19:29
 8/9 anonim válasza:

Mennyi idős az édesanyád? Vérnyomásmérő vagy ilyesmi pl. elektromos lábáztató-masszírozó nem jöhet szóba?


Ha fiatalabb a mamád, (40 körül) vegyél neki egy szép, nőies blúzt. Vigyázz, hogy a méret jó legyen!

2012. okt. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
meglephetnéd 1 nagy családi összejövetellel is! mindenkit meghívni! uncsi tesók, sógor, mama, papa kiskutya !
2012. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!