Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A lányom születésnapjára...

A lányom születésnapjára reklámszatyorban kapta az ajándékát anyósoméktol, legyen én is olyan bunkó?

Figyelt kérdés
Cipőt kapott, meg egy nápolyit, nem azért nem lett ajándékzacsiba téve, mert olyan nagy volt.
2012. okt. 20. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Jézusom, ilyesmin kiakadni...
2012. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Micsoda szemetseg! Képesek voltak ajándékot venni a gyerekednek??? Hogy mereszeltek! Elő ne forduljon mégegyszer ilyesmi! Legközelebb csak ajándékzacskot a gyereknek, üresen! De buta vagy....
2012. okt. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom az egy éves gyerek kiborult, hogy nem kapott ajandektasakot.... Eszméletlen milyen kicsinyes emberek vannak - es itt nem a nagyszülő ker gondolok.... Ez legyen a legnagyobb gondod....
2012. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
most komoly? örülj hogy egyáltalán adtak ajándékot... amugymeg énis jártam már ugy hogy azt hittem van itthon ajándékostáéska azt kiderült hogy mégse... ezért hisztit csapni...
2012. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket érdekelte hogy miből bontja ki?


1 éves volt a lányunk,kapott rengeteg játékot,ruhát,fülbevalót.

Tudod mivel játszott 2 hétig? Az egyik áruház tigrises szatyrával (a szatyorban baba volt,és az egész disszatyorban volt,neki mégis a neylon kellett...bár a fiam is mindig a dobozzal játszik elsősorban,mondtam is,legközelebb csak dobozt veszek)

2012. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy kap a gyereked az anyósodéktól ajándékot. az én gyerekeim születésük óta egy kezemen meg tudom számolni hányszor kaptak tőle bármit is ( 2 kamasz, és egy 3 éves) a 3 éves kisfiam még soha nem kapott tőle semmit, még egy zacskó cukrot se, bár szeretetet sem kapnak tőle..
2012. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!