Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hol találok olyan szórakozóhel...

Anafora kérdése:

Hol találok olyan szórakozóhelyet Budapesten, ahol lehet táncolni és beülni, beszélgetni is?

Figyelt kérdés

Néhány napon belül betöltöm a 18. életévemet és szeretnék egy bulit szervezni, viszont jó lenne olyan helyet találni, ahol nem csak rogyásig táncolni, hanem leülve beszélgetni is lehet. Szeretem a kicsit elvont, művészi, avantgárd stílusú helyeket. Nagyjából 20 embert szeretnék meghívni (ebből örülök, ha 15 el tud jönni), jó lenne, ha tudnánk asztalt is foglalni, hogy legyen egy fix ülőhelyünk.(Annak is örülök, ha esetleg lehet salsázni vagy egyéb társastáncot táncolni.) Ha tudtok ilyen jellegűt, akkor kérlek szóljatok. Előre is köszönöm a válaszokat. :)


18/L



#születésnap #bulizás #tánc és beszélgetés
2012. okt. 29. 23:59
 1/3 anonim válasza:
szerintem az Instantban lehet táncolni is meg beszélgetni is, de salsázni tuti nem lehet.
2012. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dürer kert?
2012. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sajnos közben már döntenem kellett, mert sürgetett az idő és végül olyan helyet választottam, ahol nem lehet táncolni, de remélem azért így is jól fogjuk érezni magunkat (legfeljebb megyünk tovább bulizni). :)
2012. nov. 4. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!