Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Unokahúgomnak mit vegyek...

Unokahúgomnak mit vegyek ballagásra? Általánosból ballag. Nem ismerem annyira, mit szeret, mert csak mostanában, év elején kezdtünk el beszélgetni. Pénzt nem akarok adni, mert nálam ez nem szokás.

Figyelt kérdés
Ezüstláncot kap már, az kizárva.
2012. jún. 18. 19:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Köttess egy csokicsokrot, de a könyvutalvány is jó! (Az mégsem pénz :))
2012. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is.:)
2012. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Egy csokor virágot!

"év elején kezdtünk el beszélgetni"

Elkezdett haverkodni veled a ballagási ajándék reményében?

2012. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Azt honnan lehet szerezni? Egyéb ötlet? :)
2012. jún. 18. 19:20
 5/23 anonim ***** válasza:
16%

ha nem szereti a könyveket,egy butikba tudsz neki venni utalványt szintén, pl H&M,new yorker,tally weijl ezek divatosak fiatal nőknél.

Én könyvutalványnak nem örültem volna,csak azért.

2012. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én virágot adnék, meg egy plüsst, mondjuk ilyen ballagó sapkával. :) (Happy Boxban bármelyik plüssre lehet ilyet tenni, párszáz forintért.)


De a könyvutalvány is nagyon jó, ha kicsit nagyobb értékben akarsz adni!

2012. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem azért, hanem mert lett náluk net és szoktunk dumálni. Igazából már tavaly ősztől beszélünk, mert karácsonykor találkoztunk is a mamámnál. Nem nézem ki belőle, hogy ajándék miatt állt velem szóba, nem olyan gyökér.
2012. jún. 18. 19:24
 8/23 A kérdező kommentje:
Több tízezer forintom nem igen van ajándékokra, de valami tényleg jót szeretnék neki venni. Könyvutalványnak én sem örültem volna annyi idősen...
2012. jún. 18. 19:25
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis csokor virág és csókolom! elvégre nem is ismered, szerintem arra megy ki az egész, hogy összedobjanak neki a rokonok egy rakás pénzt, ajándékot. sokan lesznek?
2012. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A butikos utalvány jó ötlet, puhatold ki hol szokott vásárolni, és oda vegyél egyet. 2-5e Ft-os értékben is lehet venni.
2012. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!