Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek 13. születésnapomra?

Mit kérjek 13. születésnapomra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lány vagyok. 13 éves leszek. Anyuék már kérdezgetik mit kérjek. Szeretek sportolni. pl: floorballozni, futni és szeretek rajzolni is. Igazából 8 évesen kaptam egy kiskutyát, aki már 5 éves lesz. Arra is gondoltam, hogy pénzt kérek és elviszem kisállatkozmetikába, de ezen kívül magamnak mit kérjek?
2012. nov. 18. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el azon, hogy mi az, ami neked most jól jönne. Ha szeretsz rajzolni, akkor kérjél egy rajzkészletet, amikben ceruzák, filcek, kréták vannak. Vagy ha szeretsz olvasni, akkor valami könyvet.
2012. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! A rajzos jó ötlet!:)
2012. nov. 18. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Parfüm,könyv,ruha.
2012. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is 13 leszek. Én általában ruhát szoktam kérni meg amire éppen szükségem van. De a pénz is jó ötlet. Hiszen félrerakod és ha hirtelen kell valami amit nagyon szeretnél akkor meg tudod venni anélkül hogy a szüleid fülét rágnád hogy vegyék meg neked! :D
2012. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. gatyát és csizmát kaptam+pénzt.
2012. dec. 28. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!